Jump to content

djtartak

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About djtartak

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z tym zabijaniem softów itp. to trzeba zmienić perspektywę żeby zrozumieć. Jak się patrzy zza biurka w szklanym wieżowcu w odbijające się w szybie sprzedażowe słupki z monitora, to się doznaje olśnienia. Nie ma użytkowników, ficzerów, pajplajnów. Wszystko staje się jasne i zlewa się w jedną błogą oczywistość: Zysk jest na pierwszym miejscu 🙂 Inna rzecz że dla Autodesku to Maya i Max to takie drugo, trzecioplanowe michałki. Oni trzepią prawdziwą kasę na zupełnie innych branżach. Dlatego nie dziwi mnie, że mają tu spóźnione reakcje nieco. Ale opcja w stronę upowszechniania licencji indie wskazuje na to że gdzieś w excelowych równaniach doszli do genialnego wniosku, że opłaca się też golić masowego drobnego klienta.
 2. nie tylko w commentsach jest też w video description : This was also all (apart from the live action elements), rendered in the realtime eevee render engine, which is pretty darn cool. Ian Hubert znów zamiótł temat - pewnie zrobił to wszystko w 1 min jak w tutkach 🙂
 3. Też mi się podobał. Co prawda alternatywne historie św.Mikołaja to już osobne uniwersum jest. Ale narracyjnie to fajnie wciągało. Osobiście bardzo lubię takie plastyczne podejście do animacji - w pixaropodobnych 3D animacjach jakoś mam wrażenie sprawy kręcą się w kółko i robi się sztampa(oczywiście coraz bardziej 4K itd...). W zasadzie nie pamiętam poruszającej (wizualnie) animacji od czasu Ratatuja (może mało uważnie śledzę mimo bycia rodzicem). Totalnie zachwycił mnie ostatnio Spiderman Uniwersum. Narzędzia pracujące dla artystów a nie na odwrót (patrz nowy/stary Król Lew)
 4. fajny teścik. Mi wyszło 4/10 ale jako wieloletni blenderowiec mam chyba spaczone postrzeganie 🙂. Z drugiej strony to słuszna uwaga że to raczej porównanie Cyclesa do innych silników, które w końcu też można używać z poziomu blendka (może nie tak zintegrowane jak w maxie ale da się)
 5. to dobrze, że ktoś ma ochotę to podchwycić, miałem rozbudzone spore nadzieje po pierwszym kontakcie z zestawem Corona Blender, a potem Corona wystrzeliła " na maxa" i skończyło się rumakowanie... chyba warto pomyśleć o sypnięciu drobnymi na ten szczytny cel...
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy