Jump to content

Wirnik

Members
 • Posts

  121
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Wirnik last won the day on May 30 2011

Wirnik had the most liked content!

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Wirnik's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • One Month Later
 • One Year In Rare

Recent Badges

19

Reputation

 1. Na teksturze opacity włącz Filtering na None.
 2. Wirnik

  PIXEL MARGIN

  https://stackoverflow.com/questions/61104468/what-is-the-use-of-padding-in-render-to-texture-dialog-and-also-what-kind
 3. #Winoo1 Jeśli masz podobną sytuację lub jakieś problemy z jak w tytule to zaprasza na prv. Ja opisze to na forum w odpowiednim czasie.
 4. Cześć. Po wielu latach posiadania licencji opłacania subskrypcji postanowiłem przesiąść się na inne oprogramowanie i zakończyć współpracę z firmą wymienioną w tytule. Pół roku po tym fakcie wyżej wymieniona firma zwróciła się do mnie z roszczeniami. Poszukuję osób, które mają podobny problem. Ja chętnie opiszę cała sprawę na forum ku przestrodze tych, którzy jeszcze takiego problemu nie mają jak rozwiążę problem. Jedyne co mogę w tej chwili napisać jeśli kończycie współprace z tą firmą to od razu wysyłajcie pismo o usunięcie wszelkich waszych danych osobowych z ich rejestru.
 5. Witam serdecznie. Poszukujemy osoby biegłej w programie Revit, która byłaby zainteresowana przeprowadzeniem kursu w naszej firmie dla nowych pracowników. Dni godziny i forma wynagrodzenia do ustalenia. Spotkania w naszym biurze w centrum Warszawy. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt [email protected]
 6. Może to głupie pytanie. Dziękuję Ci #Destroyer, Postaram się o rozmowę z gościem ale ma totalny problem z kupieniem dodatkowej licencji w obecnych czasach. Alternatywy dla Max Vray?
 7. Hej. Proszę o sprostowanie jeśli się mylę. Czy multiscatter jest pluginem rosyjskim?
 8. Czyli zostajesz przy obecnej wersji maxa i inwestujesz dalej w inny soft. jak wielu z nas zostanie przy 2016 to może pluginy też będą dłużej wspierane dla tej wersji.
 9. Cześć, Od wielu lat mam 3d maxa i co roku kupuję subskrypcje. Instaluję co trzecią wersję bo nie lubię zmian:) Niekupienie subskrypcji w tym roku oznacza pożegnanie się z "własną odnawialną" licencją maxa na zawsze... pozostaje wtedy ta ostatnia 2016 która może służyć przez następne parę lat bez opłat, a gdy będzie potrzeba to zawsze można wynająć na jakiś czas nowszego maxa.. Adobe CS6 mam i jakoś nie musze jeszcze przesiadać się na nie moje tylko wypożyczone CC. J mocno zastanawiam się co zrobić.. Jakie jest wasze podejście, co zamierzacie zrobić? pytam głownie tych którzy tak jak ja mają własne wersje i co roku kupują subskrypcje.
 10. Dzięki Kris_R, No właśnie walczę z tematem CAT Muscles i mam nadzieję że dam radę chociaż na razie nie natrafiłem na dobry tutorial
 11. Dzięki ale nie chodzi mi o dynamikę mięśni tylko skórę , dla przykładu kocia tylna łapa przy stopie skóra jest przypięta do mięśnia ale już na kolanie skóra jest luźna, staw kolanowy pływa w tej skórze.
 12. Poszukuję tutoriali sposobów i podpowiedzi jak zrobic skórę taką jak na zwierzetach futerkowych czyli luźna gdzie kości i mięśnie przemieszczają się w skórze nie zawsze ciągnąc ją za sobą. Poszukuję raczej w miarę prostych sposobów które nie wymagaja budowania calego ukladu miesniowego . Rozwiązania dla 3d max. Dzięki za podpowiedzi.
 13. Jak przerobić tak działającą nogę jak jest w Cat parent Allosaur na tak działającą jak jest w Panther. w pierwszym przypadku końcówka (lancucha IK) wypada miedzy piszczelą a stopą w drugim przypadku pomiędzy kością stopy a palcami. Czy to można gdzieś jakoś zmienić ? i jak?
 14. Ostatnio parę razy miałem taki problem że potrzebowałem wyeksportować kamerę do dxf która ma zapisana animację ale kamera ta ma być kamerą bez targetu czyli ma mieć zapisane informację o położeniu i obrocie. Wyjściowo kamera ma target a sama jest przyczepiona do dummy. po wyeksportowaniu do dxf i zaimportowaniu do maxa taka kamera działa prawidłowo ale w innych programach nie koniecznie. Jak wiec przygotować taką kamerę, która jest odpięta od wszystkiego ale je ruch jest zachowany?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy