Jump to content

Sacrum

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Sacrum

 • Rank
  Member
 1. Sacrum

  Material Editor 2012

  No dobra, jeśli mówicie że opcji takiej nie ma to trudno. Teraz właśnie działam tak jak podpowiadacie. Dzięki za zainteresowanie.
 2. Sacrum

  Material Editor 2012

  Mam taki rodzaj pracy z plikami, że ciągle używam po kolei tych samych materiałów i tylko je podmieniam w scenie i robię rendery. Czasem otwieram jakiś starszy plik maxa i tam mam pusto w slotach i chciałbym zaimportować wszystkie materiały nie klikając kilkadziesiąt razy a kilka. A gdyby dało się to zapisać to bym miał materiały zawsze tak samo poukładane - choć to już nie konieczność oczywiście.
 3. Czy jest możliwość zapisania materiałów w slotach Material Editora, tak by za każdym razem nie ustawiać tego od początku ? Mam swoje materiały w pliku *.mat ale za każdym razem muszę wszystkie po kolei klikać aby wrzucić do 24 slotów. Oczywiście w tym pliku *.max już te materiały tak zostają ustawione w slotach ale jak tworze nowy plik *.max to chciałbym zaimportować te materiały od razu do slotów jednym czy dwoma kliknięciami i nie ustawiać wszystkiego od nowa klikając w każdy materiał i przypisując je do slotów. Dzięki wielkie za ewentualną podpowiedź.
 4. Witamy, potrzeba nam grafika który potrafi modelować przedmioty Przedmioty tak jak książki wazony lampiony, można zobaczyć na http:/www.nagrobki-warszawa.pl w kategorii dodatki do nagrobków. kontakt na [email protected] lub gg : 2424964 pozdrawiamy czekamy. zdjęcia przedmiotów podeślemy mailem - nie są to trudne rzeczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy