Jump to content
Mirkowaty

Golden Gallery Award : Gallery: praca wspólna

Recommended Posts

mirkowaty_galleria_m.jpg

Wspólna praca Maria i moja czyli połączenie przyjemnego z pożytecznym :D projekt powstał na potrzeby firmy w której pracujemy. O szczegóły ustawień światła i rendera pytać Mariosa :D numery telefonów fanek naszej pracy można wysyłać do mnie :D (no Mario mówi ze do niego tez można)

modelowanie - Max

rendring - Vray

kompozycja - Szop(en CS)

Architektury oceniał nie będę bo nie amm kwalifikacji ;) ale plastycznie mi się bardzo podoba, materiały i render super, tylko z glowem przegięliście i może delikatnie zmniejszyłbym nasycenie kolorów.

Pozdrawiam

patrząc na okna mam wrażenie, że jest to coś wielkiego, po czym schodzę na ziemię i wiedzę kanapę :)

No to ja sie nie znam bo wizualnie (realizm) mi sie nie podoba. Cienie za mocne tak jakbyscie je za bardzo na kontrascie zwiekszyli - zwlaszcza te na prawej-dolnej czesci pracy a pozatym maja one nierowna "gestosc" nie wiem jak cos takiego moze sie w realnym powstac. Pozatym ten czerwony blask, ktory bije od kanapy na sciane tez jest za mocny.

Praca bylaby rewelacyjna gdyby ja pozadnie oswietlic... pozdr

Dzięki za przychylne i fachowe komentarze (xeav - kanapa faktycznie pomniejsza) a Panu w kapeluszu juz podziękujmy haha :P

Sliczne wizualnie, szkoda ze sie texturki powtarzaja

Ale swiatelko ladnie wam wyszlo. To jest potega tej pracy.

Ciezko powiedziec cos o miejscu, deko te schody do nikad ida z tej kamery

ale mila przestrzen w super mega sloneczny dzien.

Kanape bym wywalil bo chyba jest z innej bajeczki jak na moj gust

Takie soczyste kolory to podstawa i ciekawe ze takie wam Vray wyplul.. hmm

pozdr

Fotoas

...Cienie za mocne tak jakbyscie je za bardzo na kontrascie zwiekszyli - zwlaszcza te na prawej-dolnej czesci pracy...

Poprawiłem na szybko cienie w rogach teraz już się mniej rzucają w oczy :D

galleryfinallogo3qb.jpg

No po poprawkach już duuuużo lepiej.... ;P

A poważnie imho praca stoi na bardzo wysokim poziomie i dziw bierze że jeszcze nie ma rekomy na głównej stronie.

Pozdrawiam i gratuluje

Mam pytanie: czy światła na ścianie z lewej pod oknami /tam gdzie zdjęcia/ to IES ?

Czy to Vray z Exponential czy HSV?

super projekt, przyczepił bym się tylko do oświetlenia, okna są prześwietlone, natomiast tuz pod nimi panuje pol mrok mimo iz jeszcze palą się lampki. ale i tak praca swietna

Jak dla mnie rewelacja i wykonaie i architektura. Dawno takiej pracy nie było , aż miło popatrzeć. To co się dzieje w dziale architektura stało się dość monotematyczne i lekko prymitywne. Trudno odróżnić już tam osoby i ich prace. Wy poszukaliście czegoś nowatorskiego i bardzo mi się podoba. Odbiega to od pospolitych boxów niby współczesnej rzadko spotykanej architektury , niektórzy powinni się zainspirować ( ja napewno się zainspiruję) tą pracą i zastanowić nad tym co tworzą.... /pozdrawiam kuback

z okien troche mocno bije i nie podobaja mi sie te lampy zwisajace za schodami ale reszta super, gratuluje

pozdro

Witam

MOTHMAN::

- Światła o które pytasz to standardowe VrayLight (są one przeskalowane aby mieściły się pomiędzy krawędziami)

Color mapping „Exponential” Dark m. 1,6 Bright m. 1,6

Chciałem jeszcze dodać iż naszym zadaniem nie było uzyskać jakiejś super realistycznej wizki lecz coś takiego bardziej „artystycznego” hehe

Wielkie dzięki za wszystkie Wasze komentarze.

zachwyty, zachwyty. a mi sien ie podoba. czerowna kanapa hmm. jak to od razu widac ze to projekotwala plec brzydka. a te kwiatki w wazonie to jakie sa?

a ten ekranik w prawym dolnym rogu z pomaranczowa strzalka to drogowskaz do wyjscia ewakuacyjnego czy po prostu wskazanie drogi do kibla dla niepelnosprtynych (inaczej mirkowatych) lub tez skacowanych?

Do Karola: jako "świeżak" powinieneś/powinnaś uważnie przeczytać zasady postowania.

Jest takie małe okienko z prawej strony "edycja" :/

I uważaj bo z takimi tekstami trafi Ci sie banan !

Co do pracy - Mario ta roślinka to Xfrog czy Dosch czy coś jeszcze innego ?

Nawiasem mówiąc kanapa to dobry akcent kolorystyczny w tym wnętrzu inaczej byłoby monotonne nawet przy tak złożonym wnętrzu.

Jeszcze raz BRAWA.

Chciałem jeszcze dodać iż naszym zadaniem nie było uzyskać jakiejś super realistycznej wizki lecz coś takiego bardziej „artystycznego” hehe

To Wam się udało :)

....wskazanie drogi do kibla dla niepelnosprtynych (inaczej mirkowatych)

hmmm....jak dla mnie to pasuje na bana...tak odrazu, po 2 poście ? witamy na forum...:/

NO ludki Good job jak to mawia nasz szefo. Czekaliscie caly dzien i sie doczekaliscie :) Congratsy ode mnie, a piwko jutro od was ;) Mario nie martw sie lampami, ja je lubie ;). Aha i jeszcze jedno ... karola ... fajny text z tym grafikiem 3d :P

mirkowaty w zyciu sioe na to nie obrazi bo caly czas tak do niego mowie bez czytania regulamniu wiec nie martw nic. trzeba sie bylo go spytac zreszta

calkiem fajne ...

kark by mnie rozbolal jak bym musial tak wysoko spoglądac na te obrazy ;] fajne drzewko ... fajnie sie komponuje z prawą stroną i czescią oddali ...

ogolnie pieknie ;]

pozdrawiam ;]

a no i uprzedzajcie tam kolezanki o etyce postowania ;]

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy