Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

wuj

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez wuj

  1. Tanie bo firma ma od zawsze problemy z terminami, bug'ami i przyjmowaniem krytyki... przez co wielu userów od nich uciekło. Ale mam nadzieję, że porzucenie fryrender'a, swap'a , większości pluginów i notoryczne czyszczenie domowego forum wyjdzie im na dobre.
  2. wuj odpowiedział arturprx2 → na temat → Wolne dyskusje
    podstawowe pytanie - do jakiego dupowozu?:cool:
  3. wuj odpowiedział Dav → na temat → Aktualności (mam newsa)
    wygląda jak z Alverni.
  4. Witam, Mam do sprzedania 3 licencje lightwave 9.6 (wszystko orginalne z donglami i rejestracją) w cenie około 1700zł za sztukę - cena do negocjacji :) [email protected]
  5. wuj odpowiedział adek → na temat → Aktualności (mam newsa)
    Taki off-to co do MOI i Rhino: wydaje mi się, że autor (Michael Gibson) był kiedyś głównym dev Rhino. Niech mnie ktoś poprawi jak mnie pamięć myli ;)
  6. Świetne wizualizacje, jedyne co moim zdaniem odstaje to tkaniny - nie wiem czemu, ale obrus mi przypomina ceratę z PCV, a kształt zasłon mnie zupełnie nie przekonuje. Tak czy inaczej jeden z lepszych interiorów jakie widziałem z fryrender'a / arion'a. P.S. Świecone sun/sky ?
  7. wuj odpowiedział tweety → na temat → Wolne dyskusje
    Kup Pan Forestera - nie będziesz żałował.
  8. wuj odpowiedział zdeno → na temat → Aktualności (mam newsa)
    dla jasności, zaczerpnięte z http://www.maxwellrender.com/news/world_cup_promo.php • New prices will be applied at 12.00 Spanish time (GMT+1) the first working day following a match where Spain wins, or loses. So for matches played late on Friday, or on a Saturday or Sunday, the new prices will be applied from the following Monday
  9. Zachęcam do zapoznania się z ciekawym rendererem... http://www.mitsuba-renderer.org/index.html
  10. Test fry'a. drzewko ssie, ale nie o model tu chodziło.
  11. 3Bartek - polecam modo ;) - galeria.... Co do LW: 1) czy LW otwiera pliki z autocada i 3Dmax'a ? - nie bezpośrednio, ale są odpowiednie formaty wymiany i masa plug-inow 2) czy ma własny wygodny interfejs do modelowania prostych brył ( w sensie że użytkownicy 3D maxa modelują w różnych programach niekoniecznie w 3D maxie - moim subiektywnym zdaniem LW ma dobry modeler, ale do zadań stricte architektoniczych przyda się dokupić LWCad'a 3) czy istnieją freewarowe biblioteki obiektów i mebli do LW? -z tego co mi wiadomo to niestety nie ma tego za wiele, ale zawsze można zaimportować inne formaty plików... Pozdrawiam i powodzenia
  12. wuj odpowiedział Morphe → na temat → Galeria 3D (Finished Works 3D)
    Brilliant! ;) super wizualizacje. Nie to co orginał - 4 pasy opolskiej i statoil ;)
  13. wszystko super... czekałem na tego njusa od dawna.... tylko ciekawi mnie ile czasu zajmuje precomputing :)
  14. Wypas po cycki :) Moim zdaniem Ivy słabo wygląda w porównaniu do reszty zieleni, poza tym ivy na oko ma kilka lat , a tynk czyściutki jak fingiel nówka nie śmigany. Pozdrawiam edit: dach kryty papą? bo jakoś mi wykończenia dachu nie współgrają z resztą :/ ale może się mylę.
  15. Zawodowo z C4D, prywatnie z blendera ;) dodam, że miałem styczność z LW w wersji 6.5 chyba no i na pierwszy rzut dużo to się nie zmieniło ;) tak, czy inaczej będę Was tu męczył co, gdzie i jak ;) Pozdrawiam P.s. Dzieki za info G.P , co do HD Instance - niestety nie mam i nie zapowiada się abym go miał. Chociaż z tego co widzę to rzecz w LW niezbędna.
  16. Cholera, szkoda - wlasnie przesiadam sie na LW (niestety 9.6) mimo kilku brakow świetny soft... jeszcze gdyby displace nie byl tak pamieciozerny to moglbym powiedziec, ze go lubie ;)
  17. witam, Lightwave dorobił się już "instance"? :)
  18. Bonifatz - twa zieleń mnie podnieca :D elegancko
  19. Super temat!:) szkoda , że nie nie osadziłeś tego akwarium w jakimś wnętrzu... tak samo w sobie nie tworzy ciekawej sceny - a ma extra potencjał :) pozdrawiam
  20. widzę, że SWRSC ma nową koleżankę ;)
  21. Mi to bardziej zalatuje grą niżeli filmem, ale o ile się nie mylę to dobra postprodukcja w takich produkcjach jest połową sukcesu więc sie nie czepiam ;) pozdrawiam
  22. fajny, ale ja tam wole mypaint ;)
  23. Cholera, Super! , szczególnie interior-rysunki w pokoju dziecięcym mnie rozbroily:) W exteriorze ułożenie zieleni mi troche nie podchodzi, ale ogólnie git :) edit: Fajne urozmaicenie z ruchomym obrazem na plazmach - niskim nakładem pracy (przypuszczalnie) dodałeś życia całej animacji.
  24. Ja bym za to dal raz z partyzanta i poprawil z kozaczka, a na powaznie to 100-200pln?
  25. wuj odpowiedział odpowiedź w temacie → Galeria 3D (Finished Works 3D)
    Super! *****

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.