Jump to content

Gandhanorh

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About Gandhanorh

 • Rank
  Member
 • Birthday 05/04/1973

City (optional)

 • Miasto
  Poznań, Polska
 1. Po 805 dniach przez ponad godzinę szukałem hasła do Max3D tylko po to by napisać : SUPER!
 2. To pewne, że Lato nie odejdzie ze stanowiska prezesa PZPN! Przecież Oceana śpiewa dla UEFA Euro 2012 "Endless Summer" ;)
 3. Wspaniałe i profesjonalne wykonanie. Widać ogromny potencjał i możliwości całej ekipy i oby jak najwięcej takich dzieł (ale walnąłem tekst - przecież wiadomo, że mało kto by to lepiej zrobił ;)). Na początku pierwszego klipu podczas wykuwania miecza ciary latają po plecach, czyli to działa. Czy stylistyka pasuje? Czytając wszystko co powyżej widać, że można na ten temat dłuuugo dyskutować. Moim zdaniem jednak data zobowiązuje i powinna znaleźć odzwierciedlenie w stylistyce - 15 lipca to był w końcu:) Zastanawiam się też czy zamiast obecnej muzyki (LOTR'a jakoś mi to z obrazem razem wzięte przypomina) nie lepiej by się spawdziła Bogurodzica porządnie zaśpiewana przez chór. Co do efektów specjalnych to na mnie osobiście największe wrażenie robią zawsze takie efekty specjalne, których specjalnie za bardzo nie widać. Tylko jak tworzyć podobne dzieła by efekty nie wyłaziły na pierwszy plan a jednocześnie ciary latały widzom po plecach?
 4. Nie no, ja jeszcze nie skończyłem analizować ostatniego trailera TFU2, a tu kolejny trailer wymiata, że hej! A tak na marginesie - gdy ktoś w wieku lat nastu zobaczył w kinie krążownik Imperium i całą resztę to już się raczej nie wyleczy z tego;)
 5. Nic dodać, nic ująć - wgniata w fotel. Obejrzenie tego jeden raz nie wystarcza:) Mnie się na razie jeszcze nie znudziło po 3-4 razach. Ma moc!
 6. Witam użytkowników max3d. Śledzę wątek Adevale chyba od samego początku i z niecierpliwością czekałem by obejrzeć to wszystko w ruchu. Gratulacje, że udało się aż tyle zrobić z życzeniami energii i pomysłów dla dalszych prac nad filmem. O muzyce w tle już było. Myślę, że do 1:06 pasuje, później już trochę mniej… Być może pytanie już padło, ale czy pracując nad efektami wizualnymi Opracowujesz jednocześnie dźwięk? Fajnie by się to oglądało z wciskającym w fotel grzmotem wybuchów, hukiem silników itd., ale to oczywiście jeszcze nie ten etap tworzenia filmu. Ciekawi mnie czy Masz już w głowie udźwiękowienie poszczególnych scen. Sam dziubię proste filmiki i często znalezienie odpowiedniego dźwięku lub jego nagranie okazuje się nie lada wyzwaniem, szczególnie że otoczenie w którym żyjemy do najcichszych nie należy. Powodzenia w dalszych pracach!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy