Jump to content

R&R

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About R&R

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Hell Inc.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ...zima, wiosna, lato: konkurs plastyczny dla dzieci od lat 3...;)
 2. No to wrzucam nowy sort. Mam nadzieję że z czasem uda mi się choć liznąć techniki ludzi którzy są na tym forum, ale puki co oglądam cierpliwie i coś tam bazgrole... Cwiczonko z referki: Batman: ...i Robin: itd: Mały step up z wikinga, mam problem z kolorowaniem linearnych rysunków, albo walor cz-b którego nie umiem zakolorować albo mizerne efekty kolorowania jak poniżej, może ktoś zna jakieś ciekawe techniki kolorowania na cz-b walorze? Byłbym wdzięczny za podpowiedzi! Pozdrawiam!
 3. Co by podbić wrzucam też mały spidpajting.
 4. jest najbardziej skończony z digitali i najwięcej czasu w niego zainwestowałem. Najpierw był szkic na bazie briefu, później dobranie odpowiednich zdjęć przedstawiających różne rzeczy oraz tekstur, na koniec scenę która była przedstawiona za dnia, przerobiłem na nocny garaż za pomocą kilku kolorów i blędingopszjon, tak to było. Staram się więcej robić z natury ale leń mnie czasem przerasta... pozdr!
 5. tak tu pozamiatane że aż podłoga powycierana...dzięki za inspirację!
 6. skały super ale to co najbardziej mi się podoba we wszystkich pracach to kolor, gratuluję wyczucia!
 7. fajna kreska, już sam szkic robi robotę, dawaj więcej.
 8. Heh spoko, clint robi robote. Nad mimika muszę jeszcze popracować. A na razie kilka szkiców: A4, marker, ołówek A4, długopis, akryl B2, gazeta, akryl, taśma malarska (+flash od aparatu :) Pozdrawiam!
 9. Cześć! Obserwuję forum od dłuższego czasu, to świetna kopalnia inspiracji oraz przydatnych informacji, wiele prac które tutaj zobaczyłem zrobiło na mnie ogromne wrażenie i przewróciło wszystko co mi się "wydawało"...i wiem że jeszcze nie raz tak będzie! Wróciłem do rysowania/malowania po sporej przerwie, można więc uznać że startuję prawie od początku ;) Dzięki za wyrozumiałość, nie szczędźcie krytyki! R.
 10. Cześć! Wrzucam prackę nad którą dłubie ostatnio. Trudny temat światła, chciałem spróbować namalować coś ciemnego co jest dodatkowo w cieniu ale nadal jest w miarę przestrzenne. Jak wyszło widać poniżej.
 11. akurat w tym temacie nie o to chodzi. Mam problem z tą pracą i nie spodziewałem się ani nie miałem na celu zaaranżować jakiejś dyskusji na temat skillsów, tak czy inaczej braki są więc wrzuciłem trochę rzeczy tutaj - http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=70558 mam nadzieję na wskazówki które pomogą podciągnąć warsztat. Pozdrawiam!
 12. ok, ale nie napisałem i nie starałem się zasugerować że jakiekolwiek techniki plastyczne mam opanowane. ciągle się uczę , jak my wszyscy :)
 13. Spoko temat, naprawdę świetne prace. Pozwolę sobie wrzucić kilka swoich. ImageShack.us ImageShack.us ImageShack.us ImageShack.us ImageShack.us ImageShack.us ImageShack.us ImageShack.us ImageShack.us ImageShack.us ImageShack.us ImageShack.us ImageShack.us ImageShack.us
 14. a skąd wiesz w jakim jestem wieku ? :) Dzięki wszystkim za poświęcony czas, na razie zostawiam ta pracę tak jak jest poniżej, mam nadzieję jeszcze do niej wrócić kiedyś. Na pewno jestem nie zadowolony z kilku rzeczy takich jak światło i przestrzeń (czy tez jej brak), bomble na skórze to wynik inspiracji oryginalną historią w której bohater był poparzony. To że tematem pracy jest postać z komiksu nie znaczy że jestem małoletni lub początkujący w rysowaniu czy malowaniu - posiadam wykształcenie kierunkowe itp ale mniejsza z tym. Faktem jest tylko to że jest to pierwsza praca na teblecie i jak widać mam niezłe braki w warsztacie przez to że od 2-3 lat niczego nie rysowałem na koszt robienia filmów, przygotowań do druki i innych pierdół. Dzięki za fajny tutek warto będzie przerobić to jeszcze raz w nowej technice.
 15. http://max3d.pl/tutorial.php?id=98 bardzo fajna sprawa dzięki!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy