Jump to content

Pan P

Members
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Pan P

 • Rank
  Member
 1. displacem, bo to chyba najlepsze rozwiązanie, jak obczaiłem chodzi mi tylko o ustawienia diffuse, reflection, refl.gloss i fransel.
 2. Męczę się dość długo i nie wiem jak dobrać odpowiednie parametry vrayowego materiału, żeby otrzymać dobry dach. przeszukałem internet i nic sensownego nie ma. a chciałbym coś takiego. http://www.betnexogrodzenia.pl/wp-content/uploads/2010/07/24.jpg pomocy, dzięki
 3. ciekawi mnie, jak to jest zrobione, jaki renderer użyty i jakie shadery. ma ktoś pojęcie ?
 4. 3d max Stworzyłem coś w kształcie rury za pomocą zarówno 2-rail sweep, jak i U Loft. I mam pytanie, jak chcę zamknąć końcówki rury, używam CREATE CAP SURFACE. Jednak krawędzie między zakończeniem (CAP), a resztą są bardzo ostre. Co zrobić, żeby je wygładzić ? CREATE FILLET SURFACE nie sprawdza się w tym przypadku.
 5. Mam ułożone werteksy w kształcie elipsy. chciałbym je połączyć, ale nie wiem jak i czy w ogóle się da. Narysowałbym tą elipsę od tych werteksów, ale zaraz mi znikają. ? JAk z ty dać sobie radę ?
 6. Pan P

  button down

  Tak, Flash, AS3. Jeszcze raz: 1) tworze buttona i convertuje F8 jako button 2) w polu "down" tworze movie clip, tak by zachodziła akcja, gdy wcisne buttona. Wszystko ok, tylko problem jest w tym, że movie clip przestaje się odtwarzać gdy puszcze przycisk myszki. Gdy trzymam przycisk mc sie odtwarza. 3) co zrobić, żeby tylko po jednym kliknieciu na buttona odtworzyl sie cały mc. 4) jak trzeba pisać coś w AS3, to co ?
 7. Pan P

  button down

  Cześć, Mam pytanie, co zrobić, żeby po wciśnięciu buttona załączał się pełny movieClip do niego przypisany. Bo tak zwyczajnie to odpala się tylko w momencie kliknięcia i trzymania myszki. Trzeba pisać jakiś kod ? Jak tak, to jaki ?
 8. Już znalazłem. Chodziło mi generalnie o przesuwanie horyzontalne (niekoniecznie całej strony). Tzn po wciśnięciu jakiegoś buttona z menu, przesuwałby się content z boków. Początkowo chciałem to zrobić Tweenem, ale to było bez sensu. Trzeba było kodu. Znalazłem takie coś i o takie coś mi chodziło: http://dogital-women.blogspot.com/2010/10/design-sliding-content-design-in-flash.html
 9. Jak zrobić przesuwaną stronę we Flash np: http://tympanus.net/Tutorials/WebsiteScrolling/ Wiem, że da się to z użyciem jquery, ale trzeba grzebać przy tym w css, a jak robie we flashu, to mi to nie bardzo pasuje. Są jakieś inne sposoby ? Przeszukałem pół internetu i nic sensownego nie moge znaleść.
 10. kiepskie zakończenie, powinien z tym gościem na motorze pojechać
 11. Jak połączyć rig body z morph? Cześć. Dopiero ucze się animacji (w maxie) i mam taki problem. Potrafię zrobić morphy twarzy razem z cotrol panelem. Potrafię też podpiąć CATa pod postać. Ale jak to połączyć. Co zrobić pierwsze ? najpierw CAT ? Ale wtedy jak trzeba robić morpha ? z całej postać, czy jakoś detachować głowę ? Czy najpierw morpha. Ale czy całej postaci, czy tylko głowy ? Z góry dzięki za podpowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy