Jump to content

koko

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About koko

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Wrocław, Polska
 1. koko

  Krótka animacja 2D

  @fps tkanina na mechanizmie (a także niedokończony mechanizm) to niestety przejaw braku czasu na wykończenie animacji na czas- projekty szkolne mają to do siebie, że co prawda motywują do roboty, ale kiedy już jest po deadline'ie, ciężko do tego wrócić. @Scatmax dzięki za sugestie, masz rację, że kamera szaleje. Moją ideą było posadzić widza w pozycji podglądacza, gdzieś za skrzyniami i szpargałami- żeby cała krzątanina dzieciaka była na jednym, długim ujęciu. Jak widać przeceniłem trochę wtedy swoje możliwości i efekt się nie broni- teraz dochodzę do wniosku, że czytałoby się to lepiej, gdyby kamerę zmienić w drugą postać- gdyby ruszała się naturalnie, "kukała" skośnie zza skrzynek, miała jakiegoś shake'a. Do tej animacji nie wracam, na pewno nie w najbliższym czasie- bądź co bądź to wprawka, a główny projekt (dyplomowy) mam teraz na tapecie. Na pewno zrobię mu większy temat z konceptami, animatikiem i fragmentami animacji, kiedy poczuję, że jest co pokazać. Pozdrawiam!
 2. Witam, prezentuję krótki film, który realizowałem, ucząc się animacji rysowanej cyfrowo. Historyjka o chłopcu budującym rakietę: Trochę danych technicznych: chłopaczek jest animowany we flashu, złożony z malowanym tłem i efektami w after effects. Animacja nie ma zbyt dużo szczegółów, film realizowałem jako projekt na ASP we Wrocławiu, także czasu nie było dużo i starałem się skoncentrować na ruchu i ogólnym efekcie wizualnym. Miałem jeszcze jedną wersję, bez głosu postaci, wg mnie lepszą, ale niestety zaginęła mi przy jakimś przenoszeniu danych. Jako, że obecnie przygotowuję kolejny, nieco dłuższy film dyplomowy w tej samej technice, za wszelkie sugestie i rady będę bardzo wdzięczny!
 3. @sick dzięki za wylanie na mnie frustracji, mam nadzieję że Ci lepiej. Daruj sobie dalszą, jak to ująłeś, "krytykę". Ani mnie tym stąd nie przepędzisz, ani mi w niczym nie pomożesz. Kontynuując teczkę trochę starszymi pracami: Rysunek wykonany dla Kolorowych Zeszytów na zabawę Batmans. Projekt grafiki promującej komiks, przygotowany pod kalendarz- stąd oszczędne, proste tło na którym umieszczone były napisy. Projekt okładki komiksu. Tym razem bardziej komiksowo niż malarsko, za wszelką krytykę będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam!
 4. @grzegorz - dzięki, wezmę to pod uwagę :). To nawyk z komiksów rzecz jasna, postaram się to eliminować w ilustracji
 5. Witam, nazywam się Konrad, robię komiks, concept-art, animację. Wszelka konstruktywna krytyka jest mile widziana. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy