Jump to content

Studio Xantus

Members
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Studio Xantus's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Studio Animacji Xantus, jedno z największych w Polsce studiów postprodukcyjnych, specjalizujące się w produkcji seriali animowanych, komputerowych efektów specjalnych (VFX) oraz reklam telewizyjnych poszukuje osób na stanowisko: 3D Modeler Miejsce pracy: Warszawa Wymagania: ciekawe portfolio, doświadczenia w pracy w środowisku Autodesk Maya oraz ZBrush, Photoshop, zaawansowana umiejętność modelowania (głównie organika), zaawansowana umiejętność teksturowania, kreatywność umiejętność pracy w zespole Atutem będzie: znajomość v-ray, znajomość mental ray, umiejętność oświetlenia i renderingu scen – będzie dodatkowym atutem Oferujemy: ciekawą pracę przy polskich i międzynarodowych produkcjach, pracę w doświadczonym zespole, możliwość stałego rozwoju umiejętności, atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy W procesie rekrutacji nie będą brane pod uwagę zgłoszenia bez aktualnego portfolio. Postaci muszą być wykonane w workflow Maya/ZBrush. Tak scuplt jak i tekstury. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji (portfolio + CV) na adres: [email protected] Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 2. Studio Animacji Xantus, jedno z największych w Polsce studiów postprodukcyjnych, specjalizujące się w produkcji seriali animowanych, komputerowych efektów specjalnych (VFX) oraz reklam telewizyjnych poszukuje osób na stanowisko: 3D Modeler Miejsce pracy: Warszawa Wymagania: ciekawe portfolio, doświadczenia w pracy w środowisku Autodesk Maya oraz ZBrush, Photoshop, zaawansowana umiejętność modelowania (głównie organika), zaawansowana umiejętność teksturowania, kreatywność umiejętność pracy w zespole Atutem będzie: znajomość v-ray, znajomość mental ray, umiejętność oświetlenia i renderingu scen – będzie dodatkowym atutem Oferujemy: ciekawą pracę przy polskich i międzynarodowych produkcjach, pracę w doświadczonym zespole, możliwość stałego rozwoju umiejętności, atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy W procesie rekrutacji nie będą brane pod uwagę zgłoszenia bez aktualnego portfolio. Postaci muszą być wykonane w workflow Maya/ZBrush. Tak scuplt jak i tekstury. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji (portfolio + CV) na adres: [email protected] Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 3. Studio Animacji Xantus, jedno z największych w Polsce studiów postprodukcyjnych, specjalizujące się w produkcji seriali animowanych, komputerowych efektów specjalnych (VFX) oraz reklam telewizyjnych poszukuje osób na stanowisko: 3D Modeler Miejsce pracy: Warszawa Wymagania: ciekawe portfolio, doświadczenia w pracy w środowisku Autodesk Maya oraz ZBrush, Photoshop, umiejętność modelowania (głównie organika), umiejętność teksturowania, kreatywność umiejętność pracy w zespole Atutem będzie: znajomość v-ray, znajomość mental ray, umiejętność oświetlenia i renderingu scen – będzie dodatkowym atutem Oferujemy: ciekawą pracę przy polskich i międzynarodowych produkcjach, pracę w doświadczonym zespole, możliwość stałego rozwoju umiejętności, atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy. W procesie rekrutacji nie będą brane pod uwagę zgłoszenia bez aktualnego portfolio z postaciami wykonanymi w Maya/ZBrush. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji (portfolio + CV) na adres: [email protected] Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 4. Studio Animacji Xantus, jedno z największych w Polsce studiów postprodukcyjnych, specjalizujące się w produkcji seriali animowanych, komputerowych efektów specjalnych (VFX) oraz reklam telewizyjnych poszukuje osób na stanowisko: 3D Modeler Miejsce pracy: Warszawa Wymagania: ciekawe portfolio, doświadczenia w pracy w środowisku Autodesk Maya oraz ZBrush, Photoshop, umiejętność modelowania (głównie organika), umiejętność teksturowania, kreatywność umiejętność pracy w zespole Atutem będzie: znajomość v-ray, znajomość mental ray, umiejętność oświetlenia i renderingu scen – będzie dodatkowym atutem Oferujemy: ciekawą pracę przy polskich i międzynarodowych produkcjach, pracę w doświadczonym zespole, możliwość stałego rozwoju umiejętności, atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy W procesie rekrutacji nie będą brane pod uwagę zgłoszenia bez aktualnego portfolio z postaciami wykonanymi w Maya/ZBrush. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji (portfolio + CV) na adres: [email protected] Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 5. Studio Animacji Xantus, jedno z największych w Polsce studiów postprodukcyjnych, specjalizujące się w produkcji seriali animowanych, komputerowych efektów specjalnych (VFX) oraz reklam telewizyjnych poszukuje osób na stanowisko: 3D Modeler Miejsce pracy: Warszawa Wymagania: ciekawe portfolio, doświadczenie w pracy w środowisku Autodesk Maya oraz ZBrush, Photoshop, umiejętność modelowania (głównie organika), umiejętność teksturowania, kreatywność, umiejętność pracy w zespole Atutem będzie: znajomość v-ray, znajomość mental ray, umiejętność oświetlenia i renderingu scen – będzie atutem dodatkowym Oferujemy: ciekawą pracę przy polskich i międzynarodowych produkcjach, pracę w doświadczonym zespole, możliwość stałego rozwoju umiejętności, atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy W procesie rekrutacji nie będą brane pod uwagę zgłoszenia bez aktualnego portfolio z postaciami wykonanymi w Maya/ZBrush. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji (portfolio + CV) na adres: [email protected] Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 6. Studio Animacji Xantus, jedno z największych w Polsce studiów postprodukcyjnych, specjalizujące się w produkcji seriali animowanych, komputerowych efektów specjalnych (VFX) oraz reklam telewizyjnych poszukuje osoby na stanowisko: Particle Simulation Specialist Miejsce pracy: Warszawa Wymagania: ciekawe portfolio, doświadczenia w pracy w środowisku 3ds Max (w szczególności znajomość Thinking Particles) doświadczenia w pracy w środowisku Autodesk Maya (znajomość Phoenix FD), umiejętność oświetlenia i renderingu scen, umiejętność kompozycji obrazu, umiejętność optymalizacji renderingu pod animacje, kreatywność, umiejętność pracy w zespole Oferujemy: ciekawą pracę przy polskich i międzynarodowych produkcjach, pracę w doświadczonym zespole, możliwość stałego rozwoju umiejętności, atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji (portfolio + CV) na adres: [email protected] Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 7. Studio Animacji Xantus, jedno z największych w Polsce studiów postprodukcyjnych, specjalizujące się w produkcji seriali animowanych, komputerowych efektów specjalnych (VFX) oraz reklam telewizyjnych poszukuje osoby na stanowisko: VFX Generalist Miejsce pracy: Warszawa Ref.: VFX/WAW Wymagania: ciekawe portfolio, doświadczenia w pracy w środowisku Autodesk Maya znajomość oprogramowania Adobe After Effects, znajomość v-ray, znajomość mental ray, umiejętność modelowania, umiejętność teksturowania, umiejętność oświetlenia i renderingu scen, umiejętność kompozycji obrazu, umiejętność przygotowania kompletnych scenografii 3D w programie Autodesk Maya, umiejętność optymalizacji renderingu pod animacje, umiejętność zarządzania render farmą, kreatywność umiejętność pracy w zespole Oferujemy: ciekawą pracę przy polskich i międzynarodowych produkcjach, pracę w doświadczonym zespole, możliwość stałego rozwoju umiejętności, atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji (portfolio + CV) na adres: [email protected] Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 8. Studio Animacji Xantus, jedno z największych w Polsce studiów postprodukcyjnych, specjalizujące się w produkcji seriali animowanych, komputerowych efektów specjalnych (VFX) oraz reklam telewizyjnych poszukuje osoby na stanowisko: MOTION DESIGNER Miejsce pracy: Wrocław (z możliwością pracy zdalnej) Wymagania: Ciekawe portfolio. Bardzo dobra znajomości programów: Adobe After Effects, Photoshop i Illustrator. Doświadczenia w projektowaniu graficznym. Umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja własnej pracy. Mile widziane: Doświadczenie w pracy w środowisku Autodesk Maya oraz 3ds Max. Oferujemy: Pracę przy ciekawych projektach. Współpracę z doświadczonym zespołem. Możliwość stałego rozwoju umiejętności. Przyjazną atmosferę pracy. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV + portfolio/showreel) na adres: [email protected], z podaniem numeru referencyjnego: MOTION/WROC www.xantus.pl Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 9. http://www.xantus.pl Studio Animacji Xantus, jedno z największych w Polsce studiów postprodukcyjnych, specjalizujące się w produkcji seriali animowanych, komputerowych efektów specjalnych (VFX) oraz reklam telewizyjnych poszukuje osób na stanowisko: VFX Generalist nr ref.:VFX/Waw Wymagania: ciekawe portfolio, doświadczenia w pracy w środowisku Autodesk Maya, znajomość oprogramowania Adobe After Effects, znajomość v-ray, znajomość mental ray, umiejętność modelowania, umiejętność teksturowania, umiejętność oświetlenia i renderingu scen, umiejętność kompozycji obrazu, umiejętność przygotowania kompletnych scenografii 3D w programie Autodesk Maya, umiejętność optymalizacji renderingu pod animacje, umiejętność zarządzania render farmą, kreatywność, umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: ciekawą pracę przy polskich i międzynarodowych produkcjach, współpracę z doświadczonym zespołem, możliwość stałego rozwoju umiejętności, atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę w pracy. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji (portfolio + CV) na adres [email protected] Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 10. Studio Animacji Xantus http://www.xantus.pl Studio Animacji Xantus, jedno z największych w Polsce studiów postprodukcyjnych, specjalizujące się w produkcji seriali animowanych, komputerowych efektów specjalnych (VFX) oraz reklam telewizyjnych poszukuje osób do współpracy, na stanowisko: Matte Painter/Ilustrator Miejsce pracy: Warszawa (freelance)/warunki pracy do uzgodnienia Wymagania: - Ciekawe portfolio; - umiejętność tworzenia i wizualizacji fotorealistycznych środowisk dla projektów 2D i 3D; - znajomość kompozycji obrazu, perspektywy, oświetlenia; teksturowania, koloru, technik malarskich, głębokości obrazu, fotografii cyfrowej i manipulacji zdjęciami; - bardzo dobra znajomość programu Adobe Photoshop, Adobe Illustrator; - umiejętność tworzenia podstawowych geometrii przestrzennych w programie 3D; - umiejętność ilustrowania z wykorzystaniem tabletu; - ścisła współpraca z dyrektorem artystycznym i kierownikiem produkcji Studia; - umiejętności komunikacyjne. Oferujemy: -ciekawą pracę przy polskich i międzynarodowych produkcjach; -współpracę z doświadczonym zespołem; -możliwość stałego rozwoju umiejętności; -atrakcyjne wynagrodzenie; -pogłębianie doświadczenia w nowoczesnej technologii; -wyzwania zawodowe i możliwości samorealizacji. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV + portfolio) na adres: [email protected], z podaniem w temacie nazwy: matte painter/ilustrator Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 11. Studio Animacji Xantus, jedno z największych w Polsce studiów postprodukcyjnych, specjalizujące się w produkcji seriali animowanych, komputerowych efektów specjalnych (VFX) oraz reklam telewizyjnych poszukuje osób na stanowisko: www.xantus.pl VFX Generalist (Miejsce pracy: Warszawa) Wymagania: Ciekawe portfolio, doświadczenia w pracy w środowisku Autodesk Maya znajomość oprogramowania Adobe After Effects, znajomość v-ray, znajomość mental ray, umiejętność modelowania, umiejętność teksturowania, umiejętność oświetlenia i renderingu scen, umiejętność kompozycji obrazu, umiejętność przygotowania kompletnych scenografii 3D w programie Autodesk Maya, umiejętność optymalizacji renderingu pod animacje, umiejętność zarządzania render farmą, kreatywność, umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Ciekawą pracę przy polskich i międzynarodowych produkcjach, współpracę z doświadczonym zespołem, możliwość stałego rozwoju umiejętności, atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę w pracy. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: [email protected], z podaniem numeru referencyjnego: VFX/Warszawa Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 12. Studio Animacji Xantus, jedno z największych w Polsce studiów postprodukcyjnych, specjalizujące się w produkcji seriali animowanych, komputerowych efektów specjalnych (VFX) oraz reklam telewizyjnych poszukuje osób na stanowisko: www.xantus.pl Scripter/Rigger (Miejsce pracy: Warszawa) Wymagania: Ciekawe portfolio. Doświadczenia w pracy w środowisku Autodesk Maya. Umiejętność konstruowania rigów i trójwymiarowych postaci. Umiejętność przygotowania interfejsów dla animatora. Umiejętność budowania systemów mięśni. Umiejętność skinowania. Znajomość systemów futer, włosów, symulacji odzieży. Znajomość języków programowania MEL, Payton. Doskonała komunikacja i umiejętność pracy w zespole. Doświadczenia w pracy w środowisku 3ds Max będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: Ciekawą pracę przy polskich i międzynarodowych produkcjach. Współpracę z doświadczonym zespołem. Możliwość stałego rozwoju umiejętności. Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia. Przyjazną atmosferę w pracy. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: [email protected], z podaniem numeru referencyjnego: S/R/Warszawa Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 13. Studio Animacji Xantus, jedno z największych w Polsce studiów postprodukcyjnych, specjalizujące się w produkcji seriali animowanych, komputerowych efektów specjalnych (VFX) oraz reklam telewizyjnych poszukuje osoby na stanowisko: Renderer Miejsce pracy: Wrocław Forma zatrudnienia: Kontrakt Praca stacjonarna w siedzibie firmy we Wrocławiu Obowiązki: - Przygotowywanie scen do procesu renderingu na podstawie otrzymanego od animatorów materiału. Wymagania: - Znajomość V-ray, - umiejętność optymalizacji renderingu pod animacje, - umiejętność oświetlenia i renderingu scen, - zdolność pracy pod presją czasu, - komunikatywność, umiejętność pracy w zespole. Mile widziane: - Ciekawe portfolio, - środowiska Autodesk Maya, - doświadczenie w pracy przy produkcjach filmowo - telewizyjnych, - dbałość o szczegóły i niebywała precyzja pracy, Oferujemy: - Ciekawą pracę przy polskich i międzynarodowych produkcjach, - współpracę z doświadczonym zespołem, - atrakcyjne wynagrodzenie, - przyjazną atmosferę pracy. CV wraz z linkami do portfolio prosimy przesyłać na adres: [email protected] wpisująć w temacie emaila: Renderer/Wrocław Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 14. Studio Animacji Xantus, jedno z największych w Polsce studiów postprodukcyjnych, specjalizujące się w produkcji seriali animowanych, komputerowych efektów specjalnych (VFX) oraz reklam telewizyjnych poszukuje osób na stanowisko: 3D Modeler Miejsce pracy: Warszawa Wymagania: · Ciekawe portfolio, · znajomość dowolnego oprogramowania do modelowania (preferowane oprogramowanie Autodesk Maya, Zbrush), · umiejętność mapowania i teksturowania, · dobra organizacji pracy, · kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: · Ciekawą pracę przy polskich i międzynarodowych produkcjach, · współpracę z doświadczonym zespołem, · możliwość stałego rozwoju umiejętności, · atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia, · przyjazną atmosferę pracy. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji wraz z portfolio na adres: [email protected], z podaniem numeru referencyjnego: MOD3D/Warszawa http://www.xantus.pl Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 15. Studio Animacji Xantus, jedno z największych w Polsce studiów postprodukcyjnych, specjalizujące się w produkcji seriali animowanych, komputerowych efektów specjalnych (VFX) oraz reklam telewizyjnych poszukuje osób na stanowisko: VFX Generalist Miejsce pracy: Warszawa Wymagania: Ciekawe portfolio, doświadczenia w pracy w środowisku Autodesk Maya oraz 3ds Max, znajomość oprogramowania Adobe After Effects, znajomość v-ray, znajomość mental ray, umiejętność modelowania, umiejętność teksturowania, umiejętność oświetlenia i renderingu scen, umiejętności kompozycji obrazu, umiejętność przygotowania kompletnych scenografii 3D w programie Autodesk Maya, umiejętność optymalizacji renderingu pod animacje, umiejętność zarządzania render farmą, kreatywność, umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Ciekawą pracę przy polskich i międzynarodowych produkcjach, współpracę z doświadczonym zespołem, możliwość stałego rozwoju umiejętności, atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: [email protected], z podaniem numeru referencyjnego: VFX/Warszawa http://www.xantus.pl Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy