Jump to content

^.^

Members
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About ^.^

 • Rank
  Member
 1. Tak na przyszłość, najprościej to usunąć taki poligon, zaznaczyć krawędzie i z shiftem je wyciągnąć w odpowiednim widoku, a potem zamknąć dziurę "cap" (+, - jakieś tam drobne wyrównanie powierzchni) =)
 2. Zrób to ręcznie, trochę to zapewne potrwa ale myślę że efekt będzie o wiele lepszy :). Ustaw odpowiednio walec (flipnij go), usuń poly tworzące sciany w bryle i połącz walec z bryłą "z palca".
 3. Zawsze można swój model wrzucić do Unity :)
 4. Tak, takie coś by mi się przydało, pierwsze pytanie do pracodawcy... "Czy naprawdę szuka pan grafika ?" Spotkałem się ostatnio z opcją oferty pracy dla grafika, a że było blisko to postanowiłem się przejść i "zagadać" ... "oferta pracy dla grafika na naszej stronie jest po to abyśmy mogli zgromadzić oferty potencjalnych pracowników na przyszłość, obecnie nie poszukujemy grafika" (O.o). To oczywiście cytat "mniej więcej" :). Ja chyba naprawdę muszę się przekwalifikować na wózek widłowy (dostane umowę o pracę, dobrą kasę).
 5. _Peter_ czyżbyś szukał pracy na Podkarpaciu ? xD Swoją drogą śmiech śmiechem, ale kurna... gdzieś trzeba pracować i coś / jakoś zarabiać :).
 6. Ciekawe, ciekawe, czekamy na więcej. Miło mi że aż takie zainteresowanie wątkiem ;).
 7. Witam, nie wiem czy podobny temat już istnieje, al po kilku ostatnich rozmowach kwalifikacyjnych postanowiłem się podzielić komicznymi wyczynami pracodawców. Może podzielimy się między sobą ciekawymi i oryginalnymi pomysłami oraz dialogami pracodawców ? P: - pracodawca K: - kandydat Dwa ostanie "przypadki" (mniej więcej, nie nagrywałem rozmowy) 1. P:Czy ma pan rodzinę (żonę / dziecko) ? K: Nie P: Szkoda, najlepszymi pracownikami są osoby z rodziną i najlepiej kredytem, im najbardziej zależy na pracy. 2. P: Wyznaję zasadę produktu wysokiej jakości, wolę więcej zapłacić za projekt człowiekowi, który się ceni niż zapłacić za byle co. P:bla bla bla o robocie i zadaniach (tu określenie obowiązków: DTP, animacje flash, strony WWW, grafika 3D, obróbka filmów, ogólnie Kandydat nadawał się na dane stanowisko) K:bla bla bla o robocie i umiejętnościach P: Powiem wprost, w tej chwili mogę wydać na stanowisko grafika 2000 zł brutto. Mam jeszcze możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej (chłopak nie umie tyle co pan, ale mogę na niego dostać dofinansowanie). Muszę sprawę jeszcze przemyśleć. Tu zaczęły się jeszcze kombinacje umowa na ćwierć etatu - praca na cały itp. Jak mi się coś w najbliższym czasie trafi do dopiszę ;) A wy.... jakie mieliście ciekawe rozmowy kwalifikacyjne ? Pozdrawiam.
 8. Przepraszam że post pod postem, ale tak będzie chyba czytelniej :) Zmodyfikowałem to wszytsko trochę HTML Kot czy pies ? Kot Pies Płeć Kobieta Meżczyzna $adresat = '[email protected]'; // pod ten adres zostanie wysłana wiadomosc @$email = $_POST['email']; @$Pytanie1 = $_POST['Pytanie1']; @$Plec1 = $_POST['Plec1']; @$content = $_POST['content']; $header = "From: [email protected] \nContent-Type:". ' text/plain;charset="iso-8859-2"'. "\nContent-Transfer-Encoding: 8bit"; if (mail($adresat, 'List ze strony', $Plec1, $Pytanie1, $content, $header)) echo ' działa'; else echo ' NIE wysłano maila!'; ?> Dziwna sprawa, że tylko przy radioBoxach z wyborem kot/pies wszystko działa, a po dodaniu kolejnej grupy (pleć) za każdym razem dostaję informację że wiadomość nie została wysłana :/. Proszę o wyrozumiałość, nigdy nie miałem do czynienia z PHP ;p Dobra, problem rozwiązany... dużo było googlowania ale się udało Efekt: $adresat = '[email protected]'; // pod ten adres zostanie wysłana wiadomosc @$email = $_POST['email']; @$Tresc = $_POST['Ankieta']; //Grupy RadioBoxów @$Pytanie1 = $_POST['Pytanie1']; @$Plec1 = $_POST['Plec1']; //Zmienna łącząca odpowiedzi w jeden ciąg znaków @$Message = $Pytanie1 . "\n" . $Plec1; // połączenie kolejnych radioboxów //w jedną wiadomość $header = "From: [email protected] \nContent-Type:". ' text/plain;charset="iso-8859-2"'. "\nContent-Transfer-Encoding: 8bit"; if($Pytanie1!=' ') { if (mail($adresat, 'Ankieta', $Ankieta, $Message, $header)) echo ' działa'; else echo ' NIE wysłano maila!'; } ?> Starczy do jednej zmiennej przypisać kilka innych (operacja na stringach). Kolejne grupy radioBoxów to dopisanie dodatkowych zmiennych w nagłówku skryptu (//Grupy RadioBoxów). Pozdrawiam.
 9. Witam, poszukuję rozwiązania następującego problemu: Wysyłanie formulaża ze strony WWW na adres e-mail (bez otwierania klienta pocztowego). Znalazłem w sieci przykład $adresat = '[email protected]'; // pod ten adres zostanie wysłana wiadomosc @$email = $_POST['email']; @$content = $_POST['content']; $header = "From: [email protected] \nContent-Type:". ' text/plain;charset="iso-8859-2"'. "\nContent-Transfer-Encoding: 8bit"; if (mail($adresat, 'List ze strony', $content, $header)) echo ' działa'; else echo ' NIE wysłano maila!'; ?> Poniżej wywołanie w HTML'u No i to powyższe działa... jednak jak zamienić to na formularz, w którym mam kilka radioBoxów ? Chodzi o typową ankietę. Pozdrawiam
 10. ^.^

  Render z siatki

  Jeżeli bawicie się w import / export plików między ilustratorem a maxem polecam w illustratorze opcję export -> dwg. i później import tego pliku do maxa nie sprawia problemów.
 11. Qrde, to chyba nie to kliknąłem, bo mógłbym przysiąc że pisało że można używać do woli (może trafiłem na jakiś "darmowy" plik) xD. Ale może się komuś taki link przyda, choćby jako wena ;)
 12. Grafiki - tła do projektów ? Zapodaję, chyba w miarę przydatne graficzki do wstawienia w tło :) Z opisu wyczytałem że można używać do woli (jeśli coś pomieszałem proszę o info).
 13. Z tymi 5 zł to żartowałem. Pytam o ceny, bo się nie zajmowałem DTP w ramach zleceń, częściej jakieś 3D, więc trudno mi to wycenić :). Ps. Co do jedzenia kasztanów... podobno kasztany na placu Pigal są bardzo smaczne :D. Dzięki za porady.
 14. Reprezentuję rynek podkarpacki... to by chyba pasowało 5 zł xD A tak serio to myślicie że 50 zł x 10 czy 15 proj to będzie dużo dla "poważnej firmy" ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy