Jump to content

Iss

Members
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Iss last won the day on February 5 2012

Iss had the most liked content!

Community Reputation

11 Good

About Iss

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O Pani... Ta rogata, to mnie zmiażdżyła właśnie. Świetny portret. I metal super namalowany.
 2. @Piret, dziękuję za podpowiedzi, zabiorę się jeszcze za tę pracę. Rzeczywiście trzeba tu wzmocnienia. Pobawię się jeszcze cieniami bardziej i anatomię tez poprawię. Jednak, póki co wstawiam, starą pracę, ale poprawioną nieco.
 3. Właśnie, właśnie... To już kolejny wpis, sugerujący mi zwrócenie uwagi na ostrość w niektórych miejscach, ale widzę, ze naprawdę opornie mi idzie przyswajanie. :)
 4. gutekfiutek, telthona, dziękuję za podpowiedzi. :) Na pewno mi się przyda to co piszecie, z tym, że muszę zacząć więcej rysować, żeby było widać, że coś mi do głowy zaczyna wchodzić. Zamieszczam moją świeżą, posesjową czarownicę. Jakieś rady?
 5. Oglądam te prace po raz kolejny (głów nie pamiętam) i raz, po raz, coraz bardziej mi się podobają. ;) Czad.
 6. erm... my się znamy? ^^

 7. Dzięki wielkie. Przede wszystkim to popracowałabym z niebem i z mokrą skórą/łuską. Niestety sesja się zbliża, więc chyba odłożę poprawki na lepszy moment. ;) Tymczasem załączam szkice głów, żeby może odrobinę wyrównać balans płci w mojej teczce. :)
 8. D.p. w teczce na ASP to zdecydowanie strzał w kolano. :) Nie wymaga się tego, więc w żaden sposób to nie zadecyduje przy wyborze teczek, za to może zaszkodzić.
 9. Kolory w temperach "siadają" szybko jak się nie wie jak nimi malować. Jak już iść w tę stronę, akryl mógłby być lepszym pomysłem. O, właśnie. ;)
 10. Przede wszystkim, widać zmianę w zielonym materiale, jeśli chodzi o kolor. Trafniej wybrane są odcienie, których użyłeś. Powodzenia w dalszych ćwiczeniach. :)
 11. KhazadThard: Dzięki za wrzucenie poprawki. Przez długą szyję, zmienia się charakter tej pani, moim zdaniem, ale ma też swój urok i też jest to metoda. :) To dla rozładowania napięcia po poprzedniej pracy, wrzucam coś bardziej kolorowego. Moja pierwsza praca z tłem... nie szarym, nie białym i nie jakimkolwiek około tych kolorów. Proszę o rady, co do tego, co z tą "rybą" da się jeszcze zrobić. :)
 12. Kolory brudne. :) Ale to się da poprawić.
 13. Wychodzę z założenia, że zawsze może być lepiej. Ale jeszcze sporo prac przede mną, może to "lepiej" zacznie się pokazywać w kolejnych krokach. Dlatego dziękuję wszystkim czy za poparcie, czy za rady. :) Wyciągnę z wszystkiego coś dla siebie i dokładnie tak... Lecę dalej. ;) Pozdrawiam.
 14. Chyba na dzień dzisiejszy nic więcej nie da się ze mnie wycisnąć. Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. W głębi serca mam nadzieję, że to mój ostatni wieczór spędzony z tą panią. ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy