Jump to content

Mockinbird

Members
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Excellent

About Mockinbird

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dla mnie nie jest proste. Chętnie bym poznał takiego PR. Mam 36 lat. Od 21 lat kręcę się w wśród ludzi związanych z tradycyjna rzeźbą. Mam mgr z rzeźby. Znam większość polskiego środowiska rzeźbiarzy i odlewników po imieniu i pierwsze słyszę aby kiedykolwiek jakiś PR zorganizował budowę pomnika.Raz słyszałem o prywatnym darczyńcy. Ale efekt był straszny. Jak ktoś płaci to wydaje mu się , że może rozkazać rzeźbiarzowi wszystko. Ale lubię się uczyć i może od Ciebie Olaf czegoś się dowiem. Masz jakiś przykład ? Szukam w sieci i nic. Może znasz jakiegoś PR. Reynek sztki to bardzo ciekawy temat. Pozdrawiam!
 2. Olaf braliśmy udział w konkursie na pomnik Witolda Pileckiego w Chrzanowie. Kto wygrał z łatwością sobie znajdziesz na w sieci.Takie konkursy to ciężki temat. Sam zobaczysz.
 3. Cześć, mam przyjemność zaprezentować Wam model pomnika Rotmistrza Witolda Pileckiego. To praca wykonana w zespole. Razem ze mną pracowali nad nią Piotr Bieryt i Rafał Bieryt. Programy ; Zbrush( postać, koń, mundur), Blender (render; Cycles), Marvelous Designer( mundur). Sporo pracy , ale było warto. W przyszłości planuję portret Witolda. Dodałem także model 3d stworzony na potrzeby konkursu. Ma wysokość 1 metra. Wykonany został na drukarce typu FDM. Model do zobaczenia na Artstation. Artstation; https://www.artstation.com/mockingbird Artstation Piotra; https://www.artstation.com/mcgavish
 4. Nic specjalnego - pierwsze próby w keyshocie.
 5. Update. Może pociągnę temat zwierząt dalej.
 6. Szybka praca aby potrenować.Szkic. Ale pewnie do niego wrócę aby pododawać parę rzeczy np. włosy.
 7. Dzięki Aniu. W takim razie wrócę i poprawię.
 8. tr3buh, Natas dzięki ! Ciąg dalszy. Podobno ludzie dzielą się na tych od The Beatles i na tych od The Rolling Stones. Ja od tych drugich.
 9. Dalej pracuję nad portretami. Grzebię przy włosach i szukam nowych na nie rozwiązań. Jakby nie było jasne to Keith Richards.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy