Jump to content

Mockinbird

Members
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Excellent

About Mockinbird

 • Rank
  Member
 1. Dla mnie nie jest proste. Chętnie bym poznał takiego PR. Mam 36 lat. Od 21 lat kręcę się w wśród ludzi związanych z tradycyjna rzeźbą. Mam mgr z rzeźby. Znam większość polskiego środowiska rzeźbiarzy i odlewników po imieniu i pierwsze słyszę aby kiedykolwiek jakiś PR zorganizował budowę pomnika.Raz słyszałem o prywatnym darczyńcy. Ale efekt był straszny. Jak ktoś płaci to wydaje mu się , że może rozkazać rzeźbiarzowi wszystko. Ale lubię się uczyć i może od Ciebie Olaf czegoś się dowiem. Masz jakiś przykład ? Szukam w sieci i nic. Może znasz jakiegoś PR. Reynek sztki to bardzo ciekawy temat. Pozdrawiam!
 2. Olaf braliśmy udział w konkursie na pomnik Witolda Pileckiego w Chrzanowie. Kto wygrał z łatwością sobie znajdziesz na w sieci.Takie konkursy to ciężki temat. Sam zobaczysz.
 3. Cześć, mam przyjemność zaprezentować Wam model pomnika Rotmistrza Witolda Pileckiego. To praca wykonana w zespole. Razem ze mną pracowali nad nią Piotr Bieryt i Rafał Bieryt. Programy ; Zbrush( postać, koń, mundur), Blender (render; Cycles), Marvelous Designer( mundur). Sporo pracy , ale było warto. W przyszłości planuję portret Witolda. Dodałem także model 3d stworzony na potrzeby konkursu. Ma wysokość 1 metra. Wykonany został na drukarce typu FDM. Model do zobaczenia na Artstation. Artstation; https://www.artstation.com/mockingbird Artstation Piotra; https://www.artstation.com/mcgavish
 4. Nic specjalnego - pierwsze próby w keyshocie.
 5. Update. Może pociągnę temat zwierząt dalej.
 6. Szybka praca aby potrenować.Szkic. Ale pewnie do niego wrócę aby pododawać parę rzeczy np. włosy.
 7. Dzięki Aniu. W takim razie wrócę i poprawię.
 8. tr3buh, Natas dzięki ! Ciąg dalszy. Podobno ludzie dzielą się na tych od The Beatles i na tych od The Rolling Stones. Ja od tych drugich.
 9. Dalej pracuję nad portretami. Grzebię przy włosach i szukam nowych na nie rozwiązań. Jakby nie było jasne to Keith Richards.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy