Jump to content

albinoski1989

Members
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

albinoski1989 last won the day on February 15 2013

albinoski1989 had the most liked content!

Community Reputation

37 Excellent

About albinoski1989

 • Rank
  Member
 1. Tak więc tylko z jednej strony widać teksturę.
 2. Z jednej strony mojej ściany widać teksturę, z drugiej strony nie. Co zrobić by z obydwu stron było widać? :)
 3. Pytanie z innej beczki:P Przerzucam sobie model z jednego projektu do drugiego i coś robię źle, bo nie mogę edytować siatki:/ Jak prawidłowo przerzucać modele między projektami?
 4. Jak szybko pomarańczową linię, przemienić w to, co jest za nią?
 5. Gdzie się podziała opcja spin? Od wersji 2.49 jej nie używałem i teraz nie mogę jej znaleźć:/ Ta opcja, co z jednej wykrzywionej linii potrafiła zrobić np. kieliszek. Znalazłem, ale nie uzyskuje tego co bym chciał:/ Jak szybko pomarańczową linię, przemienić w to, co jest za nią?
 6. Tak jakoś mi się siatka źle rozkłada:/ Chodzi mi o to, że wcześniej wszystko mi się łączyło, było jedną gałęzią. Teraz jest tak w UV jak bym pociął gałąź siekierą. Co zrobić, by to było połączone jak tu?
 7. Jeśli nie robisz tego komercyjnie to czemu by nie? To tak jak byś sobie zrobił zdjęcie przy bmw i wystawił na Facebooka. Myślisz, że Epic dał mi pozwolenie, na to bym miał ich logo w awatarze? Nie raz z tym logiem pisałem u nich na Twitterze i się mnie nie przyczepili :P
 8. mam taką małą kulkę, i nie wiem jak ją bliżej obiektu dać.
 9. Umieszczajcie fajne ogłoszenia związane z pracą;) Ktoś jest w stanie sprostać tym wymaganiom? http://www.drukarniaviper.pl/praca/
 10. rzeczywiście macie racje. Ale nie tylko tu piszą o tym. http://gry.onet.pl/demo-technologiczne-studia-silicon-pokazuje-moc-silnika-unreal-engine-4/gcb0r Może dziennikarzyny były na jakiejś prezentacji dopiero co i jest to dość świeża informacja.
 11. To jest UE4, przecież w artykule jest wyraźnie napisane. Ten UE4 co nie dawno udostępnili za 19$/M. Kup sobie i twórz:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy