Jump to content

bobsonrobson

Members
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About bobsonrobson

 • Rank
  Member
 1. Witam, jakie kodeki używać w AE które są podstawą i jakie są opcjonalne. Najważniejsze to w jakim formacie i na jakich ustawieniach renderować najlepiej ? np żeby 300 klatek nie zajmowało 250 mega. Pozdrawiam
 2. OK, to jak wypluje np. 1000 klatek potem muszę je dodać do AE i tam później ręcznie poustawiać ? czy jest na to jakiś inny motyw ?
 3. Witam, nie mogę wyrenderować pliku AVI w odpowiedniej rozdzielczość. Nażuca mi zawsze jakąś jedną nie symetryczną rozdzielczość i nie mogę jej zmienić. Domyślam się że to wina kodeków.
 4. Bardzo dziękuję za podpowiedź, zacząłem to robić trochę inaczej czyli box bez podziałów a na to turbo smoth ale animacja z kulki na boxa wyglądała nędznie, natomiast modyfikator spherify działa tutaj znakomicie. Dziękuję.
 5. Witam, chciał bym wykonać animacją jak kula zmienia się w kwadrat. Na necie znalazłem tylko krótkie animacje z efektem końcowym ale żadnego tutka. Pomocna była by już sama nazwa modyfikatora który pozwala na takie zabawy. Pozdrawiam.
 6. Czym się różnią te dwie wersje ?
 7. Dzięki teraz działa X. Kurde raz działa raz nie działa, wiedziałem że X ale napisłem bo nie chciało działać :P
 8. Witam, coś się zrobiło nie wiem co i nie mogę przesuwać obiektów za pomocą pivota, tak jak by zniknął mam pokazane tylko osie bez strzalek i muszę przesuwać obiekty za pomocą parametrów. Tak jak mówiłem nie wiem co się przestawiło coś kliknąłem może i nie umiem tego przywrócić. Pozdrawiam.
 9. No dość specyficzny tutek ;] a ze światłem to mnie poniosło ale chciałem zobaczyć jak wyjdzie. ;] to samo a inne :
 10. Używałem 3D's Maxa i V-ray 2.4. Pruba podciągnięcia ustawień rendera.
 11. Tak, wszyscy macie rację, dostosuję się do uwag. Dzięki i pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy