Jump to content

Kilpo45

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Kilpo45

 • Rank
  Member
 1. Właśnie różne opinie znajduję odnośnie antyrefleksów. Jedna są dobre, a inne, że to w ogóle nic nie daje. Na allegro znalazłem aukcje gdzie można nabyć takie za 27zł z przesyłką a także takie do 100zł. W czym wynika różnica w tej cenie ? Chodzi tutaj głównie o oprawki czy jakość soczewek ?
 2. Na pewno będzie warto sprawdzić wszystkie krople, które tutaj poleciliście. Zamierzam teraz przetestować Starazolin bo zauważyłem przy lustrze, że spoczywają one sobie :D Testował ktoś z wam okulary do komputera i może je polecić ?
 3. Jak sprawdza się Starazolin ? Posiadam je w domu jednak słyszałem, że lepiej nie bo zawierają w sobie konserwanty, to prawda ?
 4. Modelik zrobiony przez Miracha jest świetny ! Dobrze dopracowany i tekturka na nim kompletnie mi nie przeszkadza, można powiedzieć, że nawet pasuje :D
 5. Podpinam się o prośbę o odnowienie linku, z chęcią spojrzałbym na niego
 6. Jakich kropli do oczu używacie i możecie je polecić ? Wiadomo, że spędzając sporo czasu przed komputerem to czasami oczy wysiadają a projekty trzeba dalej robić ;p Stosuję obecnie krople Hylo Comod, krople nie najgorsze jednakże po wpuszczeniu tylko jednej efektu wielkiego się nie odczuwa a cena droga. Plusem ich jest to, że są one bez konserwantów
 7. Człowiek ze stali - poza nudnym początkiem, który oferuje film, to nawet ok. Można znaleźć parę niescisłości w odwołaniu do komiksu ale tak to ok. 7/10 Wolverine - obejrzany przedwczoraj. Dobra akcja, fabułowo nie najgorzej a walki fajne. Poza akcją na pociągu to film ok. 7/10
 8. Ostatnio przeszedłem nowego Batmana AO i polecam, może nie najlpesza część ze wszystkich ale dobra rozrywka na parę godzin. Teraz przeszedłem na tryb multi i przyznam, że fajnie wypadł. Jedynie na co można tam narzekać to na małą liczbę trybów gry ale multi na parę godzin jest i tak świetny :)
 9. Którą część najbardziej polecasz ? Ostatnio przeczytałem 4 część sagi Wiedźmina i polecam wszystkim fanom fantastyki. Dobra polska pozycja :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy