Jump to content

Miax

Members
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Kraków

Miax's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

17

Reputation

 1. Hej, no właśnie to samo wrażenie odnoszę w tym nosie :) Ale robiłam z głowy co chyba widać więc może dlatego mi tak wyszło. Nic tylko ćwiczyć i ćwiczyć trzeba ^^ mam tylko nadzieję, że w tej kwestii tablet akurat nie gra aż takiej wielkiej roli
 2. Aj, wiem, wiem. Muszę w końcu zacząć ćwiczyć jakieś martwe itp. :)
 3. Zrobiłam dziś mały overpaint portretu, który narysowałam w lipcu 2013, chyba coś nie tak z nosem ale nie wiem co. Może ktoś z Was wie? :)
 4. Też nie bardzo jestem zadowolona z tych drzewek, rysowałam żeby sprawdzić jak mi wyjdą i wyszło dziwnie. Co do fal masz rację chaos, już nie mogę na to patrzeć :D coś mi tam jeszcze nie gra chyba z wodą. A usta w ostatnim portrecie - cholera faktycznie są na wprost! dzięki :).
 5. Hej, dorzucam kilka rysunków stworzonych niedawno. Co sądzicie? ;> Portret zrobiony pierwszy raz w programie ArtRage, a dwa ostatnie to półgodzinne speedy na grupę :).
 6. Będę słuchać cennych rad :) Dorzucam trochę szkiców z dzisiaj
 7. łał jestem pod wrażeniem
 8. Fakt, mam problem ze zdecydowaniem się :). Chciałabym mieć własny styl, ale jeszcze mi to nie idzie. Dzięki za linki
 9. Staraj się lepiej obserwować dany obiekt, który rysujesz :).
 10. Hej wszystkim! Jestem tu nowa i robię moją pierwszą teczkę 2D. Przyznam, że obserwuję to forum już od pewnego czasu i w końcu zebrałam się na to by powrzucać tu swoje prace. Nie mam jeszcze tak bogatego portfolio jak większość z Was, dlatego zamierzam wrzucać tu wszystko co uda mi się narysować w tym WIP-y, studia i również ukończone rzeczy. Liczę przede wszystkim na krytykę i szczere komentarze ludzi, którzy się na tym wszystkim znają. Chcę z nich czerpać motywację do działania :). Mój najnowszy portret z tego roku Mały procesik. Tak wiem, mogłam w sumie zrobić lepszy zaczynając od szkicu, koloru bazowego, ustalenia waloru, pierwszego koloru i detalu, detalowania i dopiero koniec, ale wrzucam jaki mam :). Wymyślony portret z grudnia Jakiś szybki bazgroł z grudnia Praca z listopada 2013. Coś mi w tym nie pasuje jednak :) Speed Painting, moje okno nad ranem Szkice Pewna celebrytka w wersji Pocahontas - z tej serii miało być więcej prac ale niestety nie miałam na to czasu :(. Mam nadzieję, że kiedyś mi się uda dokończyć. Praca chyba z października Drzewko A ta praca była pewnym głupim zleceniem. Pewnie dla siebie zrobiłabym ją lepiej :). ćwiczenia ust i oka :) chyyyba trochę mangowe wyszło Takie portrety robiłam w październiku Jakiś samuraj ze zdjęcia A to zrobione zupełnie dla zabawy z teledysku Kanye Westa ;> Tu już wrzesień A tu taka dziwna praca na zlecenie :) Sierpień Lipiec :) Chyba maj A to już rysunki ze stycznia 2013 roku, wtedy dopiero zaczynałam z tabletem
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy