Jump to content

Sinusoida

Members
 • Posts

  61
 • Joined

 • Last visited

Sinusoida's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

25

Reputation

 1. Dawno mnie tu nie było. Wstawiam dwie nowe prace... Napiszcie proszę co o sądzicie, co można poprawić etc. Wdzięczny będę za wszelkie wskazówki ;).
 2. Szybki szkic z wczoraj. Wdzięczny będę za wszelkie wskazówki, które pozwolą uczynić takie przyszłe prace lepszymi, bardziej seksownymi itd. :D. Teraz bawię się trochę nowym tabletem, ale czeka mnie powrót do książek Loomisa ;).
 3. @DraxMustHurt dziękuję bardzo! Cieszę się, że się podoba :). Praca jest już na wyższym poziomie, ale na potrzeby tejże wykonałem -za sugestią znajomego z maxa - studium ważki, które zamieszczam poniżej.
 4. Jakiś czas mnie nie było, wrzucam zatem nowe :)
 5. Ja też wczoraj już lekko zirytowany klikałem te strony pierwsze i tam pusto :(. Też chciałem zobaczyć Twoje początki. Fajne masz pracki, ale wszystko traktujesz ostro. Brakuje jakiejś mgły, blura, gubienia krawędzi. Widać inspiracje Beksińskim :D, fajnie.
 6. Jakiś czas nic nie wrzucałem, bo pisałem prace lic., ale już jest spoczko :D. Studium portretu na podstawie fotografii Steve'a Diet Goeddego.
 7. Zatem zadaję pytanie tu, aby każdy mógł zobaczyć :). Pytanie: Nurtuje mnie, co jedzą wiedźmini... Wróć... Jak sprawdzić jaka jest procentowa jasność/ciemność danego obiektu? Taka wiedza przydałaby się w pracy na walorach :).
 8. @arlekin Bardzo poetycka praca. Podoba mi się bardzo :). Szkoda trochę, że antenka psuje "odbiór" (he he) , może warto by było posiedzieć jeszcze 5 minut i ją poprawić?
 9. Mi się podoba enviro nr 6, chociaż gdybyś budynek potraktował nieco lassem mogło by wyjść lepiej ;). No i news mi się podoba bardzo, warto wrócić, bo ciekawa praca, oryginalna bardzo. Pokombinuj :).
 10. No to czasami będę wpadał tu i oglądał co wrzucisz. Bardzo fajne prace. Najlepiej mi się ogląda stepy ;). Proszę o więcej. Pozdrawiam! :)
 11. Mam dylemat bo zarówno praca Tomka jak i praca Jakkasa mi się podoba. I ciężko mi wybrać, która bardziej. Chyba jedak oddaję głos na Jakkasa. Ponieważ, bardziej czuć temat "drużyny", a ponad to, uwielbiam Władcę Obrączki :D. Gandzialf, bo obstawiam, że to on, jest fajnie namalowany, zwłaszcza jego kostur. Twarze krasnali też mi pasują. I jeszcze plusik za kompozycje. w pracy Tomka są fajne pociągnięcia pędzlem i kolorystyka, ale zabrakło poczucia, że to jest "drużyna". Patrząc na pracę Jakkasa, nie ma się wątpliwości :). Ale to tylko moje skromne zdanie. PS: Badfood, oryginalny koncept postaci : ), jak na tak krótki czas też mi się podoba.
 12. Wooonszz wyszedł super. Ten pyłek Chciałoby się, byś i ten bałagan pokolorował :D. Górski porywisty zimny potok, soczysta zieleń drzew, prawie bezchmurne niebieściutkie niebo. Czas wybrać się w góry...
 13. @Polakparafii chłopie, ale żeś zmasakrował mojego biednego małego elfa :D. Umorusałeś go nieźle w błocie. Mama nie będzie zadowolona. Ale jak zobaczyłem na co zamieniłeś grzybka to się uśmiechnąłem :). @elwiko w sensie, że ta moja się prezentuje lepiej rozumiem czy over polaka : D? Jeszcze dodam do grzybków parę maźnięć, aby były mokre jak sromotniki z prawdziwego zdarzenia :). Może i przybrudzę trochę elfa, ale bez użycia takich brudów, których użył Polak. W mojej pracy rumieńce są za czerwone chyba. A to przy okazji:
 14. Ellyllon - elf z wierzeń Celtów. Uwielbia jeść muchomory, dlatego najczęściej można go spotkać w miejscach, gdzie występują te grzybki :).
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy