Jump to content

Tvaroog

Members
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

About Tvaroog

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No dzięki. Film ma 24 klatki na sekundę, ale sama animacja postaci (a także ogień) mają 12. Do tego dodałem displacement. Same linie tez mają delikatny noise. Efekt kojarzy mi się trochę z tradycyjnym rotoscopingiem.
 2. Widok siatki można też włączyć dla każdego obiektu osobno: Jeśli to nie to, możesz usunąć wszystko z pliku, zostawić jakiś jeden obiekt i załączyć tu plik .blend.
 3. Przy okazji, używasz Blendera 2.82. Najnowsza wersja to już 2.91.
 4. Image musi być otwarty w shader editorze: Szybki workaround, jeśli twoja tekstura ma proporcje 2:1 można zaznaczyć uv mapę i przeskalować x0.5 na osi x ("s"+"x"+"0.5")
 5. Klikając "alt+środkowy przycisk myszy" w dowolnym miejscu ustalasz punkt wokół którego ma się obracać kamera. Oprócz tego możesz zaznaczyć obiekt i przy pomocy klawisza "," na klawiaturze numerycznej ustawić na niego widok (view > frame selected).
 6. Pierwszy komercyjny pełnometrażowy film zrobiony w Blenderze to argentyński Plumíferos z 2010 r. chociaż wielomilionowego budżetu nie posiadał (750 tyś $, szacuje Wiki). Pierwszy film Tangenta zrobiony w Blenderze - "Ozzy" z 2016 miał budżet 10 mln $.
 7. Cruise lubi się chwalić, że sam bierze udział w scenach kaskaderskich, ale bardziej chodzi o zaspokojenie jego ego niż o cokolwiek innego. Przeciętny widz ma to gdzieś.
 8. Ja myślę, że przeciętnego widza mało to obchodzi.
 9. Polska da kasę Amerykanom za wysadzenie zabytkowego mostu z 1905 roku, a widzowie i tak będą myśleli, że to Szwajcaria. Fajnie.
 10. Pół żartem pół serio, skoro most został zeskanowany na potrzeby gry Vanishing of Ethan Carter, może twórcy gry użyczyliby modeli 3d? https://biznes.wprost.pl/technologie/gry/10348962/gracze-stana-w-obronie-mostu-w-pilchowicach-moga-pamietac-go-ze-znanej-polskiej-gry-komputerowej.html https://www.gram.pl/artykul/2014/09/29/red-creek-valley-jest-prosto-z-polski-a-ethan-carter-ginal-na-slasku.shtml Chociaż jak patrzę na screenshoty, to nie jest to w 100% wierna kopia.
 11. Pablo nie zajmuje się jedynie dodawaniem nowych ficzerów, ale również usprawnianiem już istniejących.
 12. Było w poprzednich wersjach. Just sayin'.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy