Jump to content

chmielus

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About chmielus

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Blueprinty są poprawne i poustawiane odpowiednio w skali. Jeżeli poprawię krawędzie, pozaokrąglam je, dodam więcej detali, które są w tym aucie, powinno być lepiej, czy faktycznie znaleźć inne blueprinty i zacząć od nowa?
 2. Cześć wszystkim. Jakiś czas temu zacząłem mały projekt który postanowiłem powiększyć i nadrabiam zaległości z Nim, co też chcę mocno model poprawić. Założeniem był najpierw model Forda 1932, ale chcę go umieścić w fajnej lokacji i myślałem o scenie przy stacji benzynowej w mieście lub przy starej drodze (Mój finalny efekt jaki chcę uzyskać to raczej render z deszczem :) ). Na początek poprawiam sam model i do Was pytanie, co bardzo mocno rzuca się w oczy w samej siatce, czy bardziej zwiększyć detale? Wstawiam też 2-gi obrazek ze wstępnymi materiałami, do pierwszego podglądu ;). Każdą krytyka jak najbardziej mile widziana i pomysły w którym kierunku iść :).
 3. Moje ustawienia + ustawienia VraySun. Co masz na myśli progresive ustawiony na 1 minutę?
 4. Cześć wszystkim! To mój pierwszy wątek. Trochę zaczynam człapać w temacie 3D i mam nadzieję, że pomożecie rozwiązać parę problemów lub doradzić coś w temacie. Będę na bieżąco się uczył i poprawiał :). Na scene wymyśliłem Sypialnię z elementami drewnianymi. Pierwszy mój problem to szumy powstające na Renderze i cokolwiek, nie mam pojęcia w czym lezy błąd - sprawdzałem różne ustawienia rendera. Ktoś ma jakiś pomysł? Soft: 3dsMax + Vray
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy