Jump to content

flatronw2042s

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About flatronw2042s

 • Rank
  Member
 1. Witam, Otóż wchodząc w zakładkę texturemap wszystkie pola mam szare. Druga sprawa, model mam cały pomalowany, ale powiększając miniaturkę w zakładce subtool obiekt ma tylko pomalowaną twarz. Zmieniając materiał modelu, twarz zostaje bez zmian oraz jest pomalowana, ale reszta ciała zostaje zmieniona. Da się to jakoś naprawić ? Co więcej, wczytałem dzisiaj swój projekt i nagle nie mogę w ogóle malować po swoim modelu. Przesyłam screeny i liczę na waszą pomoc.
 2. Witam, Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość zagęszczenia siatki tylko na części obiektu, a mianowicie chciałbym dodać więcej detalu głowie, ale nie chcę zwiększać liczby poligonów na ciele a nawet jeśli to możliwe to trochę zmniejszyć. Jeśli jest to mozliwe, proszę o pomoc, ewentualnie o jakąś alternatywę. Dopiero zaczynam przygodę z Zbrushem i jest masa opcji o których nie mam jeszcze zielonego pojęcia.
 3. Witam, otóż mam problem, wymodelowałem sofę, wszystko pięknie, ale podczas renderingu wszystko jest na biało. Dopiero zaczynam naukę i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Wzorowałem się tym tutorialem: Przesyłam screeny, biały render i obraz bez renderu. Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy