Jump to content

formconstant

Members
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

About formconstant

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. takie nudy, muszę sobie wymyślić jakiś kreatywny projekt:
 2. to słabo bo postać w założeniu ma mieć normalne ubranie wojskowe czerwonoarmisty (które jest raczej generyczne poza dziwnymi czapkami) i gadżety szamana syberyjskiego. Pomyśle jeszcze co by z nim zrobić. studia: to tylko żeby się nauczyć używać pędzli innych niż podstawowy: taka babka fantasy, nie podoba mi się ten styl: te już bardziej mi się podobają:
 3. Taki projekt postaci. Porady i sugestie mile widziane bo nie wiem czy dalej coś z tym robić czy nie.
 4. Wrzucam parę studiów usuniętych przez update nowsze: próby conceptartu: tutorial do czegoś podobnego ktoś zamieścił na artstation, antyczne bronie i odpowiedniki postapo. Antyczne są całe rysowane ręcznie (wiem że materiały takie sobie) postapo klejone z fotek: To było do challenge o legendach Króla Artura, projekt enviro bitwy która była wg. źródeł oblężeniem zamku. Miało to wyglądać jak osada saksońska z elementami rzymskimi (twierdza częściowo na planie willi, materiały rzymskie w części konstrukcji). Mam gdzieś zapisane więcej szkiców różnych budyneczków ale nie chce mi się nad tym siedzieć.
 5. Blondyn ma maskę emaliowaną, takie rzeczy ludzie wymyślają. Materiały mniej więcej ogarniam. Brył nie umiem, może się nauczę. Tak samo proporcje, anatomia etc, widzę że jeszcze nie wychodzi.
 6. teksturki: takie proste zabawy z substance designerem: Zamówienia
 7. Skończyłam robić grafiki do gierki bardzo nisko budżetowej https://store.steampowered.com/app/983640/Theseus_Journey_to_Athens/ Wiem że tam jest źle poskalowane ale niestety nic nie poradzę na to i nie wiem co klient narobił że tak to wygląda.
 8. Efekt robią głównie pędzle od Jamy Jubrajeva i smudge tool od jparked, na wierzchu jest zwykła tekstura płótna/papieru w multiply. Te są robione pod klientów którzy lubią taki kiczyk ale myślę nad ogranięciem tego stylu pod ilustracje do karcianek bo czasem ludzie pytają o akwarelowe ilustracje a nie chce mi się malować czegoś czego praktycznie nie da się zmodyfikować bez psucia efektu. Kolejny kiczyk pod ludzi z reddita: Z tej samej fotki co jeden poprzedni żeby jakoś usprawnić proces komunikacji z klientem.
 9. Portrety ze zdjęć w różnych stylach:
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy