Jump to content

formconstant

Members
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

formconstant's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

28

Reputation

 1. Ale forum jest teraz dziwne. Dłubię takie coś: problem że było naszkicowane na kartce ołówkiem i namalowałam większość na pomieszanych warstwach zanim sobie odbiłam w poziomie i auwayłam jakie krzywe te czaszki teraz muszę powycinać i poprostować liquify. Takie tam:
 2. dzięki czacha: takie neolityczne toporki, w założeniu można by łączyć elementy z rożnych zestawów i byłby inny magiczny efekt: rzeźby ze sculptrisa: czaszka bez refek 15 minut, czaszka z refkami, twarz bez refek 15 minut, twarz z refek
 3. posiedziałam jeszcze nad tym typkiem: pokolorowany na szybko
 4. takie nudy, muszę sobie wymyślić jakiś kreatywny projekt:
 5. to słabo bo postać w założeniu ma mieć normalne ubranie wojskowe czerwonoarmisty (które jest raczej generyczne poza dziwnymi czapkami) i gadżety szamana syberyjskiego. Pomyśle jeszcze co by z nim zrobić. studia: to tylko żeby się nauczyć używać pędzli innych niż podstawowy: taka babka fantasy, nie podoba mi się ten styl: te już bardziej mi się podobają:
 6. Taki projekt postaci. Porady i sugestie mile widziane bo nie wiem czy dalej coś z tym robić czy nie.
 7. Wrzucam parę studiów usuniętych przez update nowsze: próby conceptartu: tutorial do czegoś podobnego ktoś zamieścił na artstation, antyczne bronie i odpowiedniki postapo. Antyczne są całe rysowane ręcznie (wiem że materiały takie sobie) postapo klejone z fotek: To było do challenge o legendach Króla Artura, projekt enviro bitwy która była wg. źródeł oblężeniem zamku. Miało to wyglądać jak osada saksońska z elementami rzymskimi (twierdza częściowo na planie willi, materiały rzymskie w części konstrukcji). Mam gdzieś zapisane więcej szkiców różnych budyneczków ale nie chce mi się nad tym siedzieć.
 8. Blondyn ma maskę emaliowaną, takie rzeczy ludzie wymyślają. Materiały mniej więcej ogarniam. Brył nie umiem, może się nauczę. Tak samo proporcje, anatomia etc, widzę że jeszcze nie wychodzi.
 9. teksturki: takie proste zabawy z substance designerem: Zamówienia
 10. Skończyłam robić grafiki do gierki bardzo nisko budżetowej https://store.steampowered.com/app/983640/Theseus_Journey_to_Athens/ Wiem że tam jest źle poskalowane ale niestety nic nie poradzę na to i nie wiem co klient narobił że tak to wygląda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy