Jump to content

Brafc

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

About Brafc

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chciałbym zaprezentować postać Orka , którą wykonałem w ramach dyplomu. Link do projektu na Artstation: https://www.artstation.com/artwork/XB25Z3 Komentarze i krytyka mile widziane 😄
 2. Dzięki ponownie za podpowiedzi ! :) Nie męczyłem już dalej tamtej główki tylko ruszyłem dalej. Wrzucam ostatni sculpt, dzisiejszy. @Michalo, Dzięki za dokładny opis. Poszedłem za Twoją radą i podłożyłem czaszkę jako oddzielny obiekt. Dużo wspomagam się refkami z profilu Anatomy for Sculptors, staram się też dużo obserwować. Powinno być lepiej choć jeszcze sporo pracy przede mną. Naturalnie będę wdzięczny za krytykę :)
 3. Dzięki za odpowiedzi :)! @Michalo, Od momentu założenia teczki wyrzeźbiłem 3 główki, w tym ostatnie dwie (obydwie z zeszłego tygodnia) wrzuciłem wyżej. Dużo w tym czasie modelowałem hard surface, ostatnio przesiadam się też z Maxa na Maykę. Teraz mam do zrobienia postać i w miedzy czasie będę częściej ćwiczył główki. Proporcje faktycznie nie siedzą tak jak powinny. Dzięki za feedback i referencję ! :D @Olaf, Dzięki za feedback! Proporcje faktycznie do skorygowania . Pokombinuję również z kamerą żeby kolejne wrzuty były bardziej klarowne :D Tymczasem skorygowałem proporcje. Powinno być chyba lepiej.
 4. Ćwiczeniowy sculpt: oraz następny: Będę wdzięczny za krytykę i feedback :)
 5. Odkopałem swój stary model. Posłuży mi jako element ekwipunku postaci którą będę się teraz zajmował.
 6. Cześć, Podsyłam link do tutoriala z procesem: high poly, low poly, unwrapowanie, wypalanie map, oraz teksturowanie w Painterze. Stricte pod statki kosmiczne nic nie znam ale możesz wejść na kanał Arrimus 3D i znaleźć coś dla siebie :)
 7. Cześć, Niedawno zacząłem swoją naukę rzeźbienia. Teczkę założyłem w celu otrzymania uwag przez co i jeszcze większego kopniaka do dalszej pracy. Proszę o feedback 🙂 Zaczynam od nauki anatomii. Pierwsze próby to próby rysunkowe (nie jestem wybitnym rysownikiem). Następnie czacha w 3D: Timelapse : Następnie próby wyrzeźbienia twarzy. Dość luźna odskocznia. Zacząłem rzeźbić jeszcze to: wg "conceptu" własnej roboty 😄
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy