Jump to content

yoozco

Members
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About yoozco

 • Rank
  Member
 1. Ania, DAGOO, dziękuję. Macie racje w 100%, najlepsze, że niektóre rzeczy znam (podział twarzy, flip horizontal), jak przyjrzycie się szkicom to widać tam linie podziału, a i tak jakoś się to rozjeżdża. Miałem dość długi rozbrat z rysunkiem, a teraz postanowiłem wreszcie ruszyć. Teczka i wasza krytyka ma mi pomóc. Jasne jest też, że czasem widzę, że nos krzywo czy oko ucieka, ale jak całość mi pasuje to już tego nie ruszam, może to błąd? Innym razem gumkuję 100 razy i nie mogę "naprawić". Tak, dziewczyna wiekousta mocno "inspirowana" Ishmaev'em, na usprawiedliwienie powiem, że ani postać ani kolory nie podpatrywane/próbkowane, tylko to co w głowie zostało. A i tak miałem wątpliwości, czy to wrzucać.
 2. Uzupełniam :) Ołówek: Tablet:
 3. Nadszedł ten czas, żeby założyć teczkę :) Krytyka mile widziana. [ATTACH=CONFIG]99500[/ATTACH]
 4. yoozco

  Animacja Testy

  Bardzo fajnie wyszło. Dzieciak słaby, ale pirat super, tła fajne, jest ok.
 5. Przecież ta animacja to głównie tech-demo. I to pokaz nvidii bardziej niż vray. A odpowiedź dlaczego to roboty a nie ludzie? Z twarzą już by nie było tak prosto jak z ciałem. Niemniej - robi wrażenie.
 6. ...tylko sprzed kilkudziesięciu ;) poza tym fajne postacie. szczególnie te drugoplanowe.
 7. Ale to chyba nawet lepiej, bo dużo łatwiej z animatora 2d przejść w 3d niż na odwrót. Na pewno znasz Jasona Ryan'a, fajne tutki ma jak patrzeć na animacje 3d okiem 2d. O ile kręci cię jeszcze 3d :-) Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
 8. czy takie skosy nie są niefunkcjonalne? obrazu nie powiesisz :) kupisz stara szafe to nie ustawisz, przy stole nie siadziesz z jednej strony albo nawet dwóch, meble tracą pojemność jak są w zabudowie i takie tam jak ciągłe uczucie, że cię ściany atakują. :) bo wykonanie to wiadomo - pro.
 9. a mi się wydaje, że każda firma straci płynność finansową, nawet ta dobrze zarządzana, jak się odpowiednio długo przeciągnie parę terminów płatności.
 10. Potwierdzam fajność animacji. Moje córki najbardziej (nie wiedzieć czemu) lubią odoro :P
 11. jak zmieścić się w budżecie z takim projektem? skąd środki na finasnowanie tego przez tyle lat. to jest dopiero sztuka. a tak poza tym, to autorzy nie mają tego co kiedyś zaprezentowli Klicek i spółka przy jakimś shorcie. Nie mają odwagi skasować projektu, który 10 lat temu zabrnął w ślepy zaułek.
 12. pixar nie dostał nominacji w pełnym metrażu?
 13. na oficjalnej stronie filmu są podani autorzy muzyka:
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy