Jump to content

benyy

Members
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Kraków

benyy's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

10

Reputation

 1. Rośniemy w siłę! Piloci Studio zajmujące się animacją 2D i 3D, postprodukcją i szeroko zakrojonymi działaniami wizualnymi zarówno w branży eventowej, jak i reklamowo-produktowej, poszukuje specjalisty od modelowania w 3D. Do jego obowiązków będzie należało: – modelowania wysokiej jakości assetów na potrzeby prerenderowanych animacji – optymalizacja modeli pod rozwiązania real-timowe - środowisko UE4 – przygotowanie wysokiej jakości tekstur – współpraca przy look dev scen. Wymagana będzie zaawansowana znajomość programów Cinema 4D lub Blender, Substance Painter, Substance Designer. Dodatkowym atutem będzie znajomość ZBrusha. Oferujemy najnowsze technologie i narzędzia do pracy, kontakt z artystami i innymi specjalistami w swoich dziedzinach oraz zarobki adekwatne do umiejętności. Cechuje nas bardzo przyjazna atmosfera w studio. Ze względu na rosnącą ilość zleceń, chcemy rozszerzyć nasz dział, który wspomoże w tworzeniu różnorakich projektów dla klientów z całego świata, wymagających wysokiej jakości, dbałości o szczegóły. Praca w pełnym wymiarze godzin (B2B lub UoD) 4000–6000 netto w naszym studio w Krakowie (Stoczniowców 5) CV wraz z portfolio należy przesyłać na adres [email protected] w temacie wiadomości wpisując: Rekrutacja, dział 3D.
 2. Piloci Studio https://pilocistudio.pl Piloci Studio kompleksowo tworzy instalacje oraz opracowania multimedialne, działając w zakresie wizualanym jaki i konstrukcyjnym. Nasze portfolio: https://www.behance.net/pilocistudio Stanowisko: 3D Generalist Miejsce pracy: Kraków Czas pracy: Jedno zlecenie pomiędzy 12 a 20 grudnia. Kogo szukamy: Specjalisty z zakresu 3D / animacji 3D do pracy przy animacji mappingowej z krótkim czasem realizacji 🙂 Czego od Ciebie oczekujemy? Dostępności w podanej dacie, do pracy stacjonarnie w studio. Dobrej znajomości programów: Cinema 4D, Octane render lub innego silnika renderującego . Umiejętności pracy w zespole wg. ustalonego harmonogramu i pod presją czasu. Zapewniamy sprzęt wraz oprogramowaniem. Zakres pracy oraz stawka do ustalenia po rozmowie wstępnej. Wyślij do nas CV oraz swoje portfolio na adres [email protected], temat: “3D Generalist - [imię i Nazwisko]” Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Piloci Studio Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”
 3. Piloci Studio https://pilocistudio.pl Piloci Studio kompleksowo tworzy instalacje oraz opracowania multimedialne, działając w zakresie wizualanym jaki i konstrukcyjnym. Nasze portfolio: https://www.behance.net/pilocistudio Stanowisko: 3D Generalist Miejsce pracy: Kraków Kogo szukamy: Specjalisty z zakresu 3D / animacje 3D Czego od Ciebie oczekujemy? Doświadczenia na podobnym stanowisku popartego ciekawym portfolio Dobrej znajomości programów: Cinema 4D, Octane render lub innego silnika renderującego + Affter Effect, Photoshop Umiejętności pracy w zespole wg. ustalonego harmonogramu i pod presją czasu. Zaangażowania oraz chęci rozwoju i nauki. Co możemy Tobie zagwarantować ? Pracę przy ciekawych i rozwijających projektach dla światowych marek. Forma zatrudnienia: Praca w pełnym wymiarze godzin (uod, b2b) Elastyczne godziny pracy Wyślij do nas CV oraz swoje portfolio na adres [email protected], temat: “3D Generalist - [imię i Nazwisko]” Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Piloci Studio Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy