Jump to content

Nirvana93

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Nirvana93

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  miasto
 1. Od jakiegoś czasu robię remake contry z pegasusa i ludzie doceniają moją pracę, ale pod względem graficznym jestem kiepski i szukam kogoś kto umiałby zrobić grafiki otoczenia, obiektów statycznych, które podpasowały by pod postacie, albo by również zmienił troche postacie bazowe, wyanimowane modele w formacie cinemy 4D mógłbym wysłać. Ktoś zainteresowany? Wynagrodzenia niestety nie będzie ponieważ grę robię z własnych chęci bez celu zarobkowego. Strona z projektem: http://warsztat.gd/projects.php?x=view&id=2319 Mini trailer na yt(trochę stary):
 2. tak robiłem , ale więcej czasu zajmuje , zobacze to key info
 3. ok , i jeszcze jedno , jak je kluczować ? Bo używam auto keyframing ale jak chcę ustawić tę klatkę kluczową i klikam na tę dużą ikonę z kluczem i te inne obok to nic się nie dzieje ... Klatka się nie sutawia
 4. Mam model postaci i szkielet (bipet) i robię animacje do gry . W tym celu animacje muszą być animowane w 1 pliku , no i jak zrobię np. animację stania powiedzmy 20 klatek a potem zaraz za nią na 21 klatce animacje biegu 16 klatek to po zrobieniu animacji biegu ta pierwszą animacja się psuje , np. nogi jak się wogule nie poruszały to teraz się poruszają i ustawiają się w 10% na tę pozycję od której zaczynała się animacja biegu . Miałem ten problem już z innymi programami takimi jak np. cinema 4D .
 5. Ściągłem demo i i tak nie działa , mam windows XP pomożcie , potrzebuję tego programu
 6. Zainstalowałem program , wpisałem kod licencyjny i gdy chcę włączyć program to na chwilę wyskakuje logo programu że coś się ładuje gdzieś po okołu 3 sekundach znika i nic się nie dzieje . W procesach też nie ma :\ .
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy