Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'renderer' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 3 wyniki

  1. Witajcie mistrzowie! Jako cichy grafik 3D, który nigdy i nigdzie się nie udziela ani nie chwali... Postanowiłem wrzucić ostatnią moją pracę wykonaną w 3ds max + Corona renderer. Pracowałem nad sceną niewiele ponad pół dnia. Czas trwania renderingu około 2 godzin. Sukcesywnie wstawię tutaj inne ujęcia. Jak myślicie, będzie coś ze mnie ? :) Pozdrawiam
  2. Witam serdecznie. Potrzebuję pomocy użytkowników raczej zaawansowanych, obeznanych dobrze z renderer-em VRay. Mianowicie. Jestem w trakcie projektowania wizualki (żadne tam zlecenie, więc się nie pali :) ). Próbuję osiągnać fotoreal, ale widzę, że jeszcze sporo mi brakuje i nie bardzo wiem gdzie szukać przyczyny. Dorzucam więc do posta renderek, plus screen-y z ustawień renderera, kamerki i oświetlenia. Od początku. Render Ustawienia VRay-a Kamerka Ođwietlenie. Za główne oświetlenie scenki odpowiada VRay Sun I doświetlam to płaskim Vray Light zza kamerki Za wszelaką pomoc będę niezmiernie wdzięczny :) Pozdrawiam !
  3. Gość

    Renderowanie animacji w reaktorze

    Stworzyłem animacje z wykorzystaniem fizyki i napotkałem pewien probem. Po kliknięciu na przycisk 'Create Animation' pojawia się okno podsumowania analizy animacji z dwoma przyciskami 'clear' oraz 'close' (i ostatnią linijką w nim brzmiącą 'Analyze Completed' natomiast nie mam żadnego okna z animacją ani nic takiego (tak jak to jest np. podczas podglądu animacji, która działa poprawnie). Ktoś ma jakiś pomysł czemu nie pojawia się animacja, albo może gdzie ją mogę znaleźć?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności