Skocz do zawartości

cmenatrz


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dolaczam sie do wypowiedzi Huntera...ta mgla troche za mocna...oraz bys mogl chociarz dwa rozne modele tych drzew zrobic albo przynajmniej je tak odwrocic aby nie blyo widac ze to te same :)...dodalbym takze wiecej krzyzy ( 2-3 ) oraz jakis posag...klimaty al\'a Blair With Project :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ales ****[edited by saygon] z tym cmentarzem:D skad ci to nagle do glowy przyszlo (czytaj - co z audica) W scorpiego sie bawisz ze pare prac naraz? Ale spoko spoko. Drzewa poobracaj i przeskaluj (nie wszystkie rozna jednakowej wysokosci). *** [edited by saygon] jakis posag (to zawsze dodaje klimatu) i wiecej nagrobkow. MOzesz jakies kawalek drewnianego ogrodzenia (takeigo ******[edited by saygon]) i co najwazniejsze. Przy nagrobkach usyp ziemie (taka gorke aby bylo ze cos tam lezy). Jak chcesz zaszalec to ja rozsyp tak (aby bylo ze cos co tam lezalo juz wyszlo i tego tam nie ma:P). Klimat wtedy bedzie ****** [edited by saygon].

 

[Edited on 6-4-2003 by saygon]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[piwo]taaak istnieje ironia ale tez kultura(przepraszam , ze skasowalem swoj post do ktorego ftorku zamiesciles komentarz ale po prostu uznalem go za niepotrzebny bo spelnil role) a tak poza tym to chyba ironia nie kluci sie z kultura?[papapa]

ps. a tak poza tym jak siadam do komputera i przegladam forum to spodziewam sie czegos innego po stronie o grafice niz steku bluzg-moze wychodze z mylnego zalozenia mam 28 lat wiec moze trzeba mnie uswiadomic

pozdrawiam tomek[co?]

ps.2-czy o taka ironie chodzi?

 

 

[Edited on 6-4-2003 by Tomek Kosiorek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomina w istocie silent hill postaw jescze pyramid head ´a i bedzie wow czyli super albo james sunderlanda albo jkaiegos zombie !

pracka bardzo udana i atmosfera klimat swietny

/ w sumie mozna i bez bluzgania scene pochwalic albo skrytykowac ? /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności