Skocz do zawartości

Living Dead:Jaskółka


Tinek

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie powiecie,że praca nie jst zgodna z tematem, ale co tam...Ja uważam ,że jak ktoś nie ma głowy i potrafi zrobić \"jaskółkę\" to musi być undead\'em.

a tak w ogóle to mój pierwszy model w 3dsmax więc nie śmiać się. No ..i textur jeszcze nie umiem robić dlatego TO wygląda jak wygląda.Tło, jak widać, ograniczyłem do minimum coby chociaż do tego nie można się było przyczepić...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sejten, że tak powiem [mruga]

a tak poza tym to jest to zajebista praca...

ma swój klimat (przynajmniej jest to wizja autora, a nie jak niektóre plagiaty np. kot z alicji czy model obcego...) mi się tam podoba! a pomysł z jaskółką przypomina mi pewien letni dzien i pijanego kumpla (ale nie o tym tutaj...) czyli kontunuując... wszystkim śmieeeeerdź[killer]

Tinek - keep working good[winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę was załamywać, ale to już jest koniec pracy...

chyba...

tła nie będę robił bo niby po co(było napisane że bez tła ma być!)

A tak w ogóle to zapomniałem przedstawić mojej pracy:

to jest mason, który wydalając -doprowadza energię do swych elektronicznych członów...

Pomysł jest mój, tylko mój i nikogo innego...

mam szkice ale nie wiem czy w ogóle jest sens je zamieszczać ,albowiem praca jest SKOŃCZONA:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to jest koniec praca to powiem to w jasny sposób , praca nie nalezy do tego forum nie widze podstawy pracy tlyko odrazu wewliłes cos i juz po sprawie ?? a kiedy ty bracie zes to wymodelował , nie moge załamałes mnie tera zliczyłem na te postac ze pokazesz ja od podstawc jak co ci wychodziło ze ci podpowiemy i ze skrytykujemy a ty tu taką kaszane walisz ?? we pomysl jak ja na to patrze to sobie mysle w duszy \" NO tak koles sobie zrobił jaką postac 5 misiący temu , i jak zoabczył ze sie nadaje do bitwy to władował ja n forum i cąły happy jest a ja sie mecze z dnia na dzien aby cos pokazac , a on sobie juz gotowy projekt wciska \" no wiec pomysl ze kazdy moze tak samo myslec i sęk w tym ze chyba nie czytałes regulaminu co nie ?? tam wyraznie pisze co i jak moze mam ci pokazac jak to ma mniej wiecej wygladaj pokazywanie podstwy az do projektu koncowago ?? mam nadzieje ze nie musze we sie zapytj modertorów czy taka praca sie zalicza do bitwy czy tez nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem ,że w końcu jakiś mason się przyczepi do tego,że to niby stara praca...

A to jest nowa praca!..,!

W ogóle to nie wiem z czym ty wyskakujesz -zazdrosny jaki czy co...?...

swego czasu siadłem...patrzę-O;bitwa,,

to se myślę-pracę zrobię bo mi akurat głupi pomysł wpadł do gara...

..no i przysiadłem(a jak się ma nathnienie to szybko idzie)i w 3 (słownie:trzy) niecałe dni go zrobiłem.

szkice wykonywałem w trakcie pracy więc były wieśniackie a o tym że trz poszczególne etapy roboty wrzucać-wiem...

tyle, że u mnie nie było praktycznie poszczególnych etapów-siadłem i zrobiłem,

ot tak z nudów...

więc nie mów mi, że to jakaś stara praca bo w tym momencie to naprawdę się wkurzyłem..

 

a jeśli trzeba to wsadzę pare screenów z robótki bo save\'ów parę mam, tylko poto żeby cię zaspokoić...

...a teraz możesz dać mi kilka rad

(if you want-of course)..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc:

skoro regulamin tak rzecze to trza się dostosować..

 

Cały pomysł z takim wieśniackim gościem narodził się podczas lekcji religji,kiedy to akurat byłem zajęty bazgraniem po zeszycie(jak zwykle na reli),

a mój jakże genialny ,niedościgniony i jakże wysublimowany pomysł po przelaniu na kartkę wyglądał mniej więcej tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór na lezy do ciebie , i nie gadaj mi co ja robie dobrze i czy pisze zle , oki pisze to co mysle , jak ty keidys bys cos takweigo zauwarzył zaiste tez był bys zdziwony , spoko praca jest dobra , gratuluje :D i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słówka...

...ale i tak wiem ,że praca jest gówniana(jeśli mogę się tak wytazić)...

Po prostu myślałem że termin kończy się 25 kwietnia i stąd tak szybko to wyszło i tak mało przysłałem.:(

 

[yes]ale wziąłem do siebie regulamin i zgodnie z tym co zapisane tam przez mądrego kogoś było; przysyłam sceen\'a z pierwszego etapu tworzenia mojej brutalnie-wieśniackiej postaci

 

model cielska(banalnie prosty co?):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec hehe , nie mozna było tak odrazu tego pokazac ?? pomysl ?

poco tyle zachodu , praca nie ejst gOOwniana , jest dobra nawet bardzo dobra lecz mało widoczna i mało szczególowa masz jeszcze czas , pomysl cos mozesz docisnąc w niej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

 

co do twojej pracy, to nie podoba mi sie wykonanie, ale miales jeden z lepszych pomyslow.

Na otuche powiem, ze maxa mozna sie nauczyc, wyobraznie trzeba miec :).

 

Wszystkiego najlepszego w przyszlosci, pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LuHash

a co ty wiesz o jaskolce???[killer]

ja tam ciagle uwazam, ze praca jest de best (Tinek MA WYOBRAZNIE, moze nie do konca noramalna, ale ma...) zraszta ca ja tam bede gadal pomyslow ma wiele, a ten zrealizowal w krotkim czasie i jak na jedna z pierwszych prac to jest naprawde niezle... widzialem jego inne rysunki (no coz znam dziada[lol2]) i z tymi, to nawet zaawansowany grafik mialby problemy[mruga] no i musze dodac, ze napewno jakas mala inspiracja dla niego byly te wszystkie pentagramy rysowane przeze mnie w tym zeszycie od reli... spoko, przycisne masona [kłótnia] to moze jeszcze cos dorobi[mruga]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za posty...

..ale przydałoby się trochę więcej konkretnych podpowiedzi...

..albo zresztą nie

wziąłem się już za nową prackę..

 

W sumie to mam zamiar wziąć się ostro za następną bitwę...

 

aaaaaaaaaaa..

i mam pytanka:

można tu jakoś siebie wpakować z prackami do galerii?

I jeszcze jedno: czy już można ,a jeśli tak to w jaki sposób zadeklarować temat następnej bitwy?

 

to by było na tyle, a poniżej dalszy ciąg wieśniaczenia przedstawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo gadać

śmierdź wszystki m miłośnikom królików(jak to by powiedział mój kumpel)

niech żyje pasztet a kÓ-ry niech lzapełniają przestworza!

 

oto kolej na odsłona mojej pracki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tinek!!! jaskółka jest genialna, co za pomysł!!!!! a jesli chodzi o \"zasilanie\" kończyn masona to o mało nie spadłem z krzesła jak przeczytałem,

zrob mu jeszcze cewnik i dwoch kolesi do niego podlaczonych jak na okladce AntiChrista...

no porad ci zadnych co do technik modelowania nie dam bo sam sie ucze modelować postacie i chetnie sam bym coś poczytał,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:]ten pomysł może być całkiem niezły...

ale nie wiem czy zrealizować...

..bo właśnie zrobiłem lachę of forest evil i myślałem w ogóle o założeniu jakiejś galerii...

tyle,że to pojedynczy obiekt...

...iś wajs nyśt...

 

nie waugne...

ważna jest kolejna odsłona \"jaskółczaka\"(tym razem z dodanymi kablami,rurami ,czy co on tam ma...?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie z aposta...

jesteś jedynym chyba gościem co naprawdę wie o co w tym wszystkim chodzi.!..

ale co tu dużo gaworzyć...

 

przedstawiam wam screena zatytułowanego : budowa koścista masona i wprawienie go w jaskułczą pozę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze jak ładnie , pokazany kawałek po kawałku , hmm czyż nie mozna tak bylo odrazu , Ciesze sie ze masz sreeny , mogłes tak zaczac pokjazywac , wląsciwie było by ci łatwiej , moze wtedy wyszło by ci cos z czego ludzie z forum by ci podopowiedzieli i wtedy wogóle zrobił byc cos extra co nawet ciebie by zachwyciło , hmmm kto tam to wie no nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE.!!..

nie będę tego texturował

jakiś osobnik powiedział(i ja też tak uwagam),że pracka ma swój klimacik bez textur i basta...

 

..a poza tym to nie mam pomysłu i szczeże mówiąc nie chce mi się texturować...

 

miłego dniażyczę i przedstawiam ostatnią odsłonę mojego undeda trzaskającego jaskółę...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, widzisz przejrzałam wszystko jeszcze raz i zapomniałam że się nie wpisałam..... TA JASKÓŁKA JEST ZABÓJCZA! Orginalne podejście do tematu i sposobu modelowania..... postać ta po prostu mnie rozwala: trochę śmieszy, trochę cieszy, intryguje, zaskakuje, a co najważniejsze:

ciągle mam wrażenie że dojrzewa, z dnia na dzień spodziewam się że czegoś przybędzie. MOŻE NAWET ODSŁONI SWOJĄ TWARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[jupi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności