Skocz do zawartości

Moment krytyczny : Unik


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich!

 

Dopiero co sie zarejestrowalem i od razu sprobuje swoich sil w bitwie...

 

Pracka oparta o moze nieco oklepany temat ... ale na to co do glowy przychodzi czasem nie ma sie wplywu :)

 

Poscig dwoch latajacych maszyn, jedna robi unik przy samej glebie unikajac niszczacego trafienia...

 

w zalaczniku szybki szkic sceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jaki render, jaka kamera? myslalem ze tylko w 3d sa rendery, kamery itp:). A pomysl ze tak powiem - podoba mi sie, ale jak przeczytalem temat "unik" to odrazu myslalem ze pokazesz mi tu Neo jak robi unik na bloku przed kulami:D.. Zycze powodzenia. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem obowiazkowe sa tu tumany kurzu w dole wzbudzone przez nurkujacy mysliwiec, podswietlone od tylu rozblyskami ekspozji wystrzalow z goniacego mysliwca i rozdmuchane na boki przez wnoszacy sie juz statek :). Pole do gry atmosfera, perspektywa i oswietleniem jest tu naprawde spore :).

Mam nadzieje, ze ukonczysz obie pracki :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak ja bym to pokazal? na pierszym planie rakieta jedna ktora ledwo minela sie z mysliwcem, ktory wlasnie robi unik ale nastepna rakieta leci juz na drugim planie a gdzies na trzecim kolejna maszyna... to z tym pilotem katapultujacym sie jest moim zdaniem gorsze od poprzednich konceptow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności