Skocz do zawartości

To teraz coś mojego :)


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Fajnie że powstał ten dział.

Zamieszczam od razu linki do moich animacji:

--> Pojedynek

--> Porsche

\"Pojedynek\" to moja stara animacja, która z resztą możecie tez znaleźć w dziale animacji u Adka.

\"Porsche\" to niedokończona animacja, którą robilem ostatnio. Może ją kiedyś dokoncze, ale nie wiem. W każdym razie model Porsche i kobiety będą użyte w innej animacji, która bedzie gotowa dopiero gdzieś po wakacjach, jak będzie to wam pokaże :), a tym czasem zobaczcie i oceńcie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie to porshe zrobione, a co do animacji to tak:

Podoba mi się to jak zanimowałeś pojawianie się go, ale fajnie jakby np.: otworzyły się dżwi, potem zamknęły, zapalić światła, silnik i gazu!!:D

Tak jakby ktoś niewidzialny wsiadał:)

Przy ściąganiu pojedynku, przy trzecim pliku, serwer się rozłączył i koniec:( - może załóż

sobie konto na lycos, to będziesz mógł takie pliki w jednym kawałku wrzucać...

Też robiłem jakieś animacje, ale wstydzę się pokazać:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

 

Pojedynku nie widziałem, ale nie mam nerwów... Nie dość że w jakiś rarach to jeszcze zrywa połączenie, lub nie widzi serwera... No cóż może jutro.

 

A samochód wyszedł ok. Co prawda obroty i zwykłe przejście z siatki to raczej tanie efekty, ale prezentuje się dobrze. Zastrzeżenia mam do wizualizacji... Strasznie brakuje dobrego Raytracu... Udawanie, udawaniem ale bez tego ani rusz. Pani na końcu animki już mniej mi się podoba, ale ubiór ma imponujący ;). Szkoda że jej model jest średni. Tak szczerze to wszystko nieprzyjemnie pachnie plugami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek calkiem niezly, bardzo podobal mi sie efekt dymu jak ten czolg uciekal no i jak wystrzelil to go odchylilo w efektowny sposob. Niestety podstawowy max nie pozwala na tworzenie w miare realistycznego ognia i wybuchow, o czym sam sie przekonalem. Technicznie jesli chodzi o ruchy kamery bylo bardzo dobrze.

Modele: Mech jest dobrze wykonany, natomiast czolgowi ciutke brakuje detali.

 

Porshe: Efektowny wstep i jak juz zostalo powiedziane - z mniej efektowna panienka na koncu (fakt ubranko i wlosy byly bardzo ladne ;)) Model porshaka wykonany swietnie. Tylko, ze czegos jeszcze brakuje calej scenie.

 

Pozdrawiam

Gith

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie :) Chciałbym jednak wiedziec co konkretnie według was jest nie tak z tą panienką?? chodzi o jej twarz? zły modeling, tekstury (ktorych prawie na niej nie ma ;) ), napiszcie, bo ja juz tyle sie na to napatrzylem ze juz nawet błędów nie widze.

Czekam na odpisy, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności