Skocz do zawartości

Shag Fur plug


spinal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ala Ja Mam 7 A Nie 7,5. A Moze Jest Gdzies Osobny Hair Fx Pod 7 Alno Pod 6 (zazwyczaj Te Z 6 Dzialaja Pod 7). Jak Znacie Jakiegos Linka To Podajcie Albo Do Shaga Albo Do Hair Fx. Bede Bardzo Wdzieczny.

 

P.s. Co Do Ornatrix To Jest Zajefajny Ale Chce Zobaczyc Co Potrafia Inne Bo Chce Kupic. Rozumiesz, Porownanie Jakies Zobic Trza. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max 7.5 to właściwie max7.1 (z serwis packiem 1) plus hairfx (plus kilka innych dodatków) sam program się nie zmienił. Na wersję 6 nie wydali hairfx. największy problem to zgodność z dodatkami typu vray. Niestety cienie hairfx nie obliczają się pod vrayem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki. Shag fur juz mam. A powiedzcie mi czy update z maxa 7 na 7,5 jest platny. I co musze miec zeby zaktualizowac. Bo na stronie discreet'a bylem/ Sciagnalem hot fixa. I chcialem odpalic ale mi pokazal ze nie mam odpowiedniego oprogramowania na kompie (tzn, napisal ze mi tam czegos brakuje). Mam zainstalowanego Service packa do maxa 7 ze stronki discreeta, ale chyba cos jeszcze potrzebuje. Sorki ze nie zalozylem nowego watku na ten temat bo to praktycznie juz nie dokonca ma z tym wspolnego (aczkolwiek chodzi o tego Hair FX zawartego w tym hot fixie). Acha jakbyscie mogli to powiedzcie jak to aktualizuje. Czy sciaga instalke czy aktualizuje na life pliki bezposrednio do folderu maxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BloodRaven

Najgorszy badziew z Shag furem jest taki ze nie chce on sie zalanczac na nowszych wersjach maxa pliki dll shag fura w starszych wersjiach 3dsmax wysyouja sie na kodzie zrodlowym i nie obejmuja procedury inicjacji dla tego jest taki skopany ten plagin:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shag spod maxa6 działa pod 7 - ornatrix rules :)

 

a testował go ktoś z vray-em ?? bo ja walczyłem i cały czas cos mi nie pasowało z cieniami , oswietleniem i jakies bledy sie renderowały :(((((

 

Potem mocno walczyłem z hairfx, - a może ktoś inny ma cos opatentowanego (koniecznie do współpracy z vray) . ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności