Skocz do zawartości

Apokalipsa: Wybuch jądra ziemi


Ufooox

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm postanowilem bitwe zrobic choc i tak wiem ze nie wyjdzie [uczeń] to bedzie cos takiego ze stoi gosc na czarnej ziemi i rozkłąda sie polowa szkieltu polowa czlowieka takie zombi a na niebie pioruny etc. hmmm wlasnie najpierw zrobie szkic ;) i poczekam na tablet pewnie bede go mial niedlugo... [killer]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zmienilem troche koncepcje ba! troche wogole zmienilem koncepcje ze wzgledu na to ze wiekszosc artow jest w kosmosie pomyslalem ze ja tez cos takiego zrobie niezbyt podobaly mi sie szkice tamtego pomyslu dlatego zabralem sie za zupelnie co innego zreszta zobaczycie sami obrazek bedzie przesdstawial wybuch jadra ziemskiego najpierw hmmm szkic jondra ziemi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie takie cosik nie jest to skomplikowane ani jakies robilem to godzinke tak wiec nie wymagajcie rewolucji hmmm bede mial tablet co cos namaluje zrobie jakies fajne rzeczy narazie myszka mi na to nie pozwala cos sie wymysli to taka wersja 0.99 :D wiec prosze o komenty co dodac co zmienic pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z szacunkiem do ciebie stary.......i wogule nie obraz sie........ale ta pracka wogule mi nie podchodzi....tzn. nie podoba mi sie.......

 

popracuj jeszcze nad nia......narazie nie oceniam ci tej pracki....bo mam nadzieje ze ja poprawisz na lepsza....bo narazie to zasluguje na hmmm......2/10.....albo i mniej nie wiem....................:(:(

 

 

Ps. POSTARAJ SIE ~!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm powiem jak czensi czy jak mu tam:

 

To nie jest kurde koncowy efekt!:)

 

tak wiec i tak mam to gdzies mam wiele na głowie a to robilem z nudow bo mi net padł :( ale moze tera wymysle cos ciekawszego szczerze to nie mam koncepcji i zle do tego podchodze zreszta ja na nikogo sie nie obraze bo po co lubie rebuzza i reszte ferajny tak wiec... pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to narazie sa hmm takei no koncepty, projekty staram sie wywalac co mi sie podoba a co nie. zreszta to moja pierwsza bitwa w tym zyciu i pierwsza rywalizacja na tym forum... coz najwyrazniej sie nie podoba wiec trza wymyslec cos innego hmmm popracujemy :D zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności