Skocz do zawartości

Praca przy grze "Flamen"


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User190

Witajcie!

Ostatnio zostałem wciągnięty do projektu o nazwie "Flamen". Od strony technicznej gra zapowiada się bardzo ciekawie, jednak wciąż poszukujemy grafików 2D. Gra będzie w 2.5D, więc graficy 2D będą mieli szerokie pole do popisu. Do zaprojektowania jest praktycznie wszystko - od postaci głównego bohatera, aż po lokacje.

 

Więcej znajdziecie tutaj:

http://www.codeplex.com/Wiki/View.aspx?ProjectName=Flamen

 

Chętnych do współpracy proszę o kontakt ze mną, lub rejestrację na naszym codeplexowym forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Wszyscy to by tylko kciuki trzymali :P

Panowie, powiem szczerze - od strony technicznej gra zapowiada się bardzo dobrze - piszą ją ludzie, którzy naprawdę znają się na rzeczy!

Do szczęścia potrzebni są nam tylko graficy :) Oczywiste jest, że nie każdy, kto się zgłosi zostanie przyjęty, bo poziom trzeba trzymać, ale każdy może pomóc i znaleźć się w creditsach.

Niefortunnie się złożyło, bo ja mam troszkę zleceń teraz na głowie, dlatego też nie jestem w pełni zaangażowany, stąd to ogłoszenie.

Chetnych zapraszam na prv - warto :)

PO-MO-ŻE-CIE??

Odpowiedź: (i tutaj gromko, chórem:) ....!! !! !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ha ha ha :P

"Pomożemy!!" miało być :) no ale cóż - nie namawiam dłużej, mam nadzieję, że chłopaki znajdą chętnych do współpracy :)

Pamiętajcie - gdyby naszła was ochota pomóc.. to wiecie gdzie mnie szukać :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kierepka
heh ja bym wam pomógł... ale wole pomagać nie przeszkadzając wam "trzymac poziomu"... :);):)...

więc trzymam kciuki także :D

 

Nie będziesz przeszkadzał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności