Skocz do zawartości

pojazd 3d: Bugatii Veyron


SCORPI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jeju a zauważyłeś że górnej częsci maski jecze nie ma? :))))))))) heh najpierw sie przyglądnijcie a późneij kkomętujcie :) btw ta dolna częśc tez nei jest domkończona dopiero póxniej bede w neij robić taką wielką dzióre w tkróek sie znajduje sliczna brązowiutka skórka a na niej bagaż, bo to jest bagaznik ale z was są kolesie : P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpi, coś ty się taki przemądrzały ostatnio zrobił ?? przecież od tego jest WIP żeby komentować no nie ?? mamy sobie zgadywać czy ty coś zrobiłeś specjalnie czy dopiero masz zamiar się za to wziąć ?? denerwują mnie czasami twoje uwagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpi jak tam nic niema !!!!!!!!

idz ty do okulisty

 

i załatw mi wizyte u jasnowidza no bo po kiego h%^ dajesz render a potem piszesz żeby na niego niepatrzeć

 

już ku%^$%^ dostaje

 

no i pier$%^%& mnie co sobie pomyślisz o mnie teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh sikham nie wiem po co ta gadka. W moim mniemaniu wip jest po to zeby pokazac błedy i spox. ja tesh tam nie widzialem maski tylko cos co bylo pod maską czego i tak widac by nie było :] A i tak założe sie ze jak scorpi skonczy ten model to bedzie powalał z nóg ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sikham jak chcesz to takie żeczy na privie no ale widze że połowa forum sie obruciła przeciw mnie mam prośbe sikham w ogóle nie pisz na moich thredach bedzie spoko nie wiem ale mi sie wydaje że ty sie za jakiegoś Boga podajesz... jak wytykasz już błędy to przynajmniej nie drwij zemnie bo taką postać własnie ma każdy post twój na moich thredach. Każdy może sie pomylić, inni wytykają błędy ale z klasą i pomagają przypatrz sie nie którym

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by SCORPI

jeju a zauważyłeś że górnej częsci maski jecze nie ma? :))))))))) heh najpierw sie przyglądnijcie a późneij kkomętujcie :) btw ta dolna częśc tez nei jest domkończona dopiero póxniej bede w neij robić taką wielką dzióre w tkróek sie znajduje sliczna brązowiutka skórka a na niej bagaż, bo to jest bagaznik ale z was są kolesie : P

 

jak widzisz Scorpi, ty pierwszy zacząłeś drwić z nas, więc się teraz nie dziw jak się to obróciło przeciw tobie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpi polecam Ci dogłebną analize twoich własnych postów a zobaczysz kto za Boga sie uważa czociaż nie wiem po co Go w to mieszasz

 

chcesz to masz od teraz nic nie napisze na twoim poście chociaż niewiem co to zmieni :|

chociaż sie przekonałem że nienawidzisz krytyki

 

a jak mówisz o pomaganiu to powiedz szczerze pomogłeś kiedyś komuś napisałeś na helpie jak coś zrobić ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm na siłe jest kilka błędów:

- nadkole jest jakieś kańciaste a widze ze mesh jest nałożony :]

- ta linia biegnąca na drzwiach jest mało płynna ale wiesz co z tym zrobić :)

Poza tym przód jest spoko więc czekam na tył :) i bok bo widze że jeszcze nie poswiecałes im dużo czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności