Skocz do zawartości

�Miłość w umyśle szaleńca�: My love... [final]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Te Witek, jaja sobie chyba robisz :\\ Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko spręż się i ró b, update\'uj jak juz bedziesz miał troszke za sobą nie co 10 mniut bo to ciężko jest ocenić. Jeśli czujesz ze czas Ci nie pozwoli na skonczenie w terminie to chociarz ukoncz prace, nie ma sensu zaczynac czegokolwiek zeby potem rzucic to bez konkretnej przyczyny. Pracuj bo ja chce zobaczyc co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego jeszcze nie rzucał. Szkoda bo dużo zrobiłeś.

 

 

Braki to moim zdaniem głównie:

-Brak cienia pod lalką.

-Rączka noża to plama. Dodaj mu przestrzenność.

-Rozbłysk na nożu.

-Kilka kresek z rany (trocin).

-Jaśniejszych kresek na włosach (dodadzą przestrzenność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma coś poreconego w sobie, gdybyś z góry nie założył takiej pozycji w jakiej sam na sile sie stawiasz wyszłoby Ci o wiele lepiej i powinienes jeszcze nad tym popracowac, bo pomysl jest fajny i szkoda takiego marnowac :) Popracuj nad nozem i oglnie detalami pracy spróbuj pobawic sie wiecej swiatlocieniem i realizmem pracy tak ,zeby lalka wygladala bardziej na prawdziwa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm wg mnie to ten cien jest do bani daje wrazenie jakby ta lala byla w powietrzu a nie na stole. Lalka to taka typowa szmacianka ale i tak malorealistyczna jest. ma zle proporcje (o ile mozna mowic o proporcjach lalki. Pomyls jest dobry mi sie podoba, ale wykonanie niestety duzo gorsze. Jesli nad tym popracujesz to moze wyjsca nawet fajan praca- ale musisz sie wziac ostro do roboty.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności