Skocz do zawartości

postać 3d: mortifikator


BooM-Bel

Rekomendowane odpowiedzi

postanowiłem wyrzeźbić sobie mortifikatora. kto zna \"kroniki mutantów\" ten wie co to za mroczny typek spod jasnej gwiazdy :). niestety na necie nie znalazłem zbyt wielu artów nadających się na referencje. jeżeli ktoś zna stronkę gdzie znajdę widok z boku mortifikatora to będę wdzięczny ja sięnim ze mną podzieli. a oto co udało mi się zrobić na podstawie jednego rzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie jestem do końca zadowolony z końcowego efektu, ale na razie odpuszczam sobie pracę nad chełmem. Co do płytek na wlotach powietrza to zrobię je na siatce. Puki co cheł odkładam na półkę i zabieram się za zrobienie jego właściciela. Może nie będzie miał idealnej siatki ale wszystkie niedoskonałości ukryje pod pancerzem :). Mam nadzieję umieścić jego pierwsze renderingi wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do proporcji nóg to jeszcze nad nimi popracują, ostatecznie mają tylko być oparciem dla materiału. Tak to sobie wszystko zaplanowałem, że tylko ramiona będą widoczne. Dzisiaj dodałem naramienniki i coś mi się zdaje że w chełmi zrobiłem zaszerokie wloty powietrza po bokach. Nie podoba mi się przez to ustawienie i wielkość naramienników ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę czasu zleciała od momentu kiedy ostatni raz posiedziałem przy Mortim ale jakoś tak się złożyło że były ważniejsze sprawy. Dzisiaj przedstawiam odsłone granatów które bedzie miał przy pasie. Niebardzo mogę się zdecydować na to który tam umieścić więc może jakieś sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności