Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Ford focus WRC


rly

Rekomendowane odpowiedzi

Troche mi schodzi nad nim czasu(pierwszy model smochodu) ale mam nadzieje ze wyjdzie ok jak na razie faza zewnetrzna powoli dobiega konca jeszcze troche zosalo ale bede musial sie wziac ostro za srodek. Czekam na uwagi i krytyke (oczywiscie w posytywnym tego slowa znaczeniu).

php22mC8T.jpg

 

php5KRbpI.jpg

 

phpM6MKG4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no fajnie

tylko czemu tak krzywo jest w niektórych miejscach ;)

 

no i oponki by sie jakieś ładne przydały klamki itp rzeczy krtóre dodają smoaku modelowi

dopieść ładnie karse a środeczek ;) ni musi być niewiadomo jaki

 

no i dlaczego to nie wersja evo03 ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy te krzywe rzeczy to nie wynik odbic HDRI bo bez tych efektow model wydaje sie byc ok a jak wlacze HDRI to albo go tak miesznie odbija albo faktycznie sa jakies wgniecenia.Co do detali to oczywiscie klamki beda a opnki to sam nie wiem czy jakis bieznik robic .Co do wersji 2003 to jakos mi nie przypadla do gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by holo

zderzak przedni do poprawki. wloty na masce takżę. to nie tak tam jest. będę obserwował to uważnie, bo na wurcach to się troszeczke znam.

 

nareszcie ktoś ostrzejszy odemnie:cool:

to ja przechodze na emeryture :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by holo

zderzak przedni do poprawki. wloty na masce takżę. to nie tak tam jest. będę obserwował to uważnie, bo na wurcach to się troszeczke znam.

Holo co z tym zderzakiem nie tak moze wiecej szczegolow postaram sie zmienic chociaz robie to z bardzo dokladnych zdjec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa tego krzywego progu to to ze ws srodku w polwie konczy sie powierzchnia i dalej sie juz nic nie odbija dlatego tworzy sie taki dziwny efekt.Co do dopoasowania lamp to po tym zdjeciu widac ze delikatnie mowiac nie sa one idealnie dopasowane.

phpeQvsUv.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by wiggles

jak go skonczysz zrob mu teksturke taka jak jezdzil Colin- z logiem Telefonica i numerkiem 05 :)

Colin to takze mij ulubiony kierowca mialem nawet okazje go opznac

phplbtzRe.jpg

Ten z prawej to ja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holo co z tym zderzakiem nie tak moze wiecej szczegolow postaram sie zmienic chociaz robie to z bardzo dokladnych zdjec

 

pierwsze primo daj go bez lakieru, drugie primo to wydaje mi się, że dolna krawędź zderzaka jest za mała i jakby chowa się pod auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by wiggles

:o:o:o zdjecie z COLINEM ??!! :o:o:o

Dzieki Marlboro mialem okazje poznac ich wszystkich. Wygralem wyjazd na rajs australii. Mialem przyjemnosc jezdzic WRC z Januszem Kuligiem i Fredy Loixem,a z Colinem nawet wypilismy po Guiness\'iku tylko schowal go do zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zdecydowalem ze bedzie to jednak focus wrc rs 02. Przemodelowaniu ulegla maska teraz zabiore sie za zderzak i felgi beda mialy 4 sruby (specjalnie dla holo ;) Tak powaznie to mnie tez to mierzi ale te wstawilem tylko po to zeby lepiej teraz wszystko wygladalo.Nie zwracac uwagi na zderzak bo jest on w trakcie kopletnego przerabiania.Holo dzieki za fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności