Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Małe królestwo


Polik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

 

No i ja postanowilem dolaczyc sie do bitwy! Temat - musze przyznac - nie za bardzo mi podszedl. Dumalem ze 2 dni zanim cos wymyslilem ale w koncu cos mi sie wydumalo :) Przed chwila zauwazyem ze kolega SSn4k3 ma podobny temat ale nie do konca.

 

W małej, szkalnej kuli jest sobie sliczne miasteczko z zameczkiem po srodku. Jego ludnosc zyje szczesliwie, nieswiadoma tego, ze sa tylko ozdoba na czyims biurku.

 

Jezeli chodzi o ta kule, to walsciwie to nie jest kula tylko polkula. Taka, ze w srodku jest snieg i jak sie nia potrzesie to ten snieg tak fajnie opada :) niestety nie wiem jak sie taka polkula nazywa.

 

Postaram sie wrzucic zarys jak to mniej wiecej ma wygladac choc przyznam szczerze, ze sam jeszcze do konca nie wiem jak bedzie wygladac scena

 

Pozdrawiam wszystkich bitewnikow i zycze szczescia!!!

Niech wygra najlepszy!

 

Pozdr!

Polik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam!

 

Oto moj pierwszy render! Juz wiem, ze najprawdopodobniej zmieni sie koncepcja mojego "dziela". Widoczny ponizej zamek juz powoli zaczyna skutecznie zamulac moj komputer wiec chyba nici z otaczajacej go wioski :(

 

Tak wyszlo, ze w tygodniu praktycznie nie mam czasu na siedzenie przy maxie wiec zwykle bede postowal i dodawal moje postepy w czasie weekendowym (ach ta szkola...).

 

Licze na Wasze opinie, sugestie jak i rowniez na krytyke :) Niestety poki co nie widze mozliwosci nauki czegos nowego przy tej pracy ale to dopiero poczatek i zapewne wiele problemow do rozwiazania przede mna :)

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku dołowi ? to jakby to wygladalo... :?

jakby sie zbiegało w gore to per. żabia ale w dol to nie wiem

ale mozliwie ze rybia (mialem zdaje sie tona plastyce w gimnazjum 3 lata temu xD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności