Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] Kulę pod HDRI o srednicy 30cm


vision3d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam do sprzedania kulę firmy Blomus o średnicy 30cm: http://czerwonamaszyna.pl/Kula_ogrodowa_polerowana_Blomus_Bola_30_cm,i2715,c1542,u559,t629

 

wraz ze statywem, do ktorego kula jest mocowana za pomoca szybkozlaczki.

 

Jak widac na zalaczonych zdjeciach kula nie jest idealnie lustrzana, wymaga dopolerowania.

 

Cena do uzgodnienia. Preferowany odbior osobisty w Warszawie z racji sporych gabarytow sprzetu:) W razie pytan: gg 1307703, kom. 507676010

 

img8664zc3.jpg

img8666gz9.jpg

img8669vz6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Lumpy - bez statywu? raczej zzz, wolalbym sie pozbyc zbednego balastu z mieszkania;) moze wtedy juz nie bede musial trzymac pralki w kuchni;)

 

ttaaddeekk - niestety nie mam, zaraz po zakupie kuli udalo mi sie przypadkiem przywiezc z usa fisheye, wiec kula poszla w kat z oczywistych wzgledow, ale jakbys chcial jakies probki mozliwosci kuli (niestety niedopolerowanej) to moge cos zrobic po powrocie do wawy.

 

aha, cena ze statywem 240zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zniekształcenia występuja. Dopolerować też by trzeba było, bo jednak standardowo nie jest to idealne lustro, ale jak te zabiegi się sprawdzają w praktyce tego już nie sprawdzałem bo za szybko fisheye wpadł w ręce. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kolega za 9zl sprawil sobie podobna. Kupil w fabryce bąbek:)"

oczywiscie , tez mam duza bombke i jest zdecydowanie bardziej rowna od tej brudnej kuli. Te znieksztalcenia sa nie do zaakceptowania ... dziwie sie ze ktos to kupil za 100 zl , zakladam ze statyw jest tyle wart ; szkoda kasy ...

"co do bombek - tez na upartego daja rade;) " ; niewiem czemu na upartego ...

zycze milej zabawy z kula

PS: sprzedaj ja za 120zl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności