Skocz do zawartości

Złota Galeria - pytania


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo, już niedługo ma się pojawić Złota Galeria serwisu Max3d.pl w związku z tym mam kilka pytań:

 

1. Czy będzie to część forum czy może strony www.max3d.pl?

2. Kto będzie decydował o tym, jakie prace znajdą się w Złotej Galerii?

3. Czy do Złotej Galerii trafią także starsze prace z forum, które prezentują odpowiedni poziom?

4. Kiedy możemy się spodziewać Złotej Galerii? :)

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To prawda.

 

Odpowiadam na pytania.

 

Złota Galeria będzie na stronie Max3D.pl ,ale będzie związana z forum. Po prostu najlepsze prace z całego serwisu oraz forum będą tam wyróżniane.

 

Opracowałem już prawie do końca engine ZG (Złotej Galerii). Teraz wybieraliśmy prace które się w niej znajdą.

 

Od razu mówie ,że prace które się tam znajdą to naprawdę perełki. Przewiduje ,że gdy ZG wystartuje zamieścimy w niej ok. 6 prac 3D oraz 4 z 2D.

 

Może to troszkę przypominać CGChoice z CGTalk ,ale nie do końca. Stawiamy poprzeczkę troszkę wyżej.

 

Pracki bardzo dobre i dobre wyróżniane są u nas w nowinkach obrazkowych na głownej przecież :)

 

Wybraliśmy kilka starszych prac. Myślimy ,że jeśli co miesiąc do tej galerii trafią 2 prace to będzie to naprawde niezły wynik.

 

Kto będzie decydował o tym która praca się tam znajdzie?

Będzie selekcja prac które pokazały się na forum w przeciągu jakieś okresu.Te prace trafią pod głosowanie podobne do bitwy - także chcemy zachęcić Was do zamieszczania prac na forum. Jury myśle będzie podobne do tego z bitwy.

 

Kiedy pojawi się ZG jeszcze dokładnie nie wiadomo ,ale ... niedługo. Dokładnego dnia nie potrafie podać. Mały tuning jeszcze jest potrzebny jeśli chodzi o jej wygląd.

 

I jeśli chcecie możecie nam podpowiedzieć jakie prace zamieszczone tutaj czy na max3d zaparły Wam dech w piersiach. Prace więcej niż bardzo dobre.

 

Chodzi o takie prace jak np. praca Batou (Ford Mustang) czy praca Dziadka Stal\'a - prace z klimatem, swietnie wykonane!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham Ty nie narzekaj tylko zabieraj się za swojego Nissana :). Poziom naszej złotej galerii jest do osiągnięcia dla sporej części użytkowników forum. Trzeba tylko wziąć się solidnie do pracy. Wystarczy mieć pomysł, trochę wiedzy i cierpliwość.

Moje umiejętności nie są powalające (przykład : moja galeria oraz mój ostatni rozpoczęty wip). Na pewno jest wielu użytkowników max3d którzy lepiej ode mnie modelują, renderują, oświetlają. Ale wystarczy jedynie przysiąść, przyłożyć się i można zrealizować swój pomysł. Jak widać te kilka miesięcy nie poszło na marne.

... a uwierzcie... satysfakcja jest ogromna :).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sikham: bez przesady! Patrząc na przykład po poziomie bitwy taki poziom jest spokojnie do osiągnięcia!

 

Praca nie musi mieć milion polygonów. Czasem nawet prosty obiekt moze zostac tak przedstawiony ,ze bedzie wzbudzal wiecej milych odczuc niz scena z milionami polygonow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Adek

Od razu mówie ,że prace które się tam znajdą to naprawdę perełki. Przewiduje ,że gdy ZG wystartuje zamieścimy w niej ok. 6 prac 3D oraz 4 z 2D.

 

Może to troszkę przypominać CGChoice z CGTalk ,ale nie do końca. Stawiamy poprzeczkę troszkę wyżej.

 

Myślimy ,że jeśli co miesiąc do tej galerii trafią 2 prace to będzie to naprawde niezły wynik.

 

 

stąd właśnie wyciągnęłem daleko idące wnioski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria tak jak kiedys bylo juz ustalane w jednym watku wystartuje juz w jezyku angielskim (niech osoby nie znajace ang. sie nie martwia - glownie to tlumaczenia takich hasel jak autor, tytul, dodaj komentarz ...). Jej zadaniem bedzie promocja polskiego światka CG.

 

Zdradze rowniez liczbe prac z jaka wystartuje: 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności