Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Aston Martin DB9


Gość eax

Rekomendowane odpowiedzi

Gość eax

Witam wszystkich po krotkiej przerwie. W czasie kiedy nie robie nic do \"Obrony stalingradu\" zaczalem wczoraj (tj 5 maja 2004) modelowac Astona Martina DB9. Miałem Wam pokazac model bez bledow ale niechcialo mi sie czekac i juz wrzucam 1st rendery, jest jeszcze kupa bledow ktore wlasnie poprawiam i mam nadzieje ze jutro albo po jutrze wszystkie je poprawie, a i felgi tez sie jeszcze kupy nie trzymaja bede je musial troche pod reperowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość eax

chlopie to co zamiesciles to to niejest DB9!!!!! Tak to moze i wygladalo swiezo po projektowaniu, wpisz sobie w wyszukiwarce na google>>grafika DB9 aston

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. . . no rzeczywiście jest trochę inny ale nie zmienia to faktu że Twój model to też zupełnie inna historia

nie będę Ci pokazywał różnic między Twoim modelem a oryginałem bo rysunki by się za mocno zaczerwieniły :]

popatrz sam dokładnie

(chyba że jest n-wersji, ja znalazłem 2 TROSZKĘ różniące się od siebie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłam Ci?? :-)

 

Saczek ma racje, jest kilka niezgodności (np. dół spojlera przedniego) :) i błędów. Ale puki co tył się lepiej prezentuje. :)

 

Nie będę nic kreśliła, bo większość z nich pewnie sam widzisz. Poczekam aż poprawisz to co wyszukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eax

tak bumper z przodu jest inny, ale nim sie juz zajalem wczesniej i moze do wieczora go skoncze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezuśku...jush bardziej spier**** przodu nie można było...popatrz sobie na zdjątka...bo narazie to wygląda jakbyś zasunął jakiemuś Kashlowi przedni zderzak...polookaj w refkach jak wygląda grill tej furki...pozatym progi tesh są krzywe...nawet wlew paliwa wygląda krzywo...o tylnym zderzaku nie wspomne...nic jush więcej nie napisze bo nie chce się denerwować...mało co zawału nie dostałem...

 

pozdrawiam...i popraw się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eax

No phantom widze zes sie napracowal.Saczek mnie kometarze tego typu niezniechecaja wrecz przeciwnie, a jezeli chodzi o Stalingrad to animacja \"sie tworzy\". Teraz jestem po testach to moze w przyszlym tygodniu wrzuce skonczony czolg, i kawalek miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow...szerszych felg nie było?? przeco to nie może skręcać :P i silnika nie ma gdzie upchnąć :P no jush jest niby lepiej ale nadal przedni zderzak jest za bardzo kwadratowy a nie w kształcie łuku jak na refach mash...no i grilll nie ten sam :) no ale baw się dalej ;]

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za szybko, a co nagle to po diable

popraw bledy ktore zaznaczyl ci Predator i pozniej zabierz sie za dalsza prace, bo znajac zycie pozniej nie bedzie ambicji i zostanie tak jak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale coraz lepiej , cieszy mnie to

ja do tych błędów dorzucam jeszcze bug przy przednim reflektorze którego predator nie zaznaczył. . .

a i gdzie Ty widziałeś taki przedni zderzak?? (chyba że to Twój własny design - chociaż nie za bardzo przypada mi do gustu - wolę ten z 1szych zdjęć które Ci podesłałem)

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pierwsze zdjecia to VANTAGE, a felgi to (chyba) powerdruja do kosza bo tak jak wczesniej napisalem sa do bani, narazie nic niebede nowego robil tylko te bledy poprawial a sami wiecie ze nad tym schodzi najwiecej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram sie ulozyc lepiej siatke a teraz offtopic w poczcie od myszka jest wirus nie twierdze ze jest on zlosliwie wyslany ale sie rozsyla do innych, o to jaki komunikat otrzymalem od swojego administratora

 

Return-Path:

Delivered-To: [email protected]

Received: from mx2.go2.pl (mx2.go2.pl [212.126.20.6])

by tau.ceti.pl (Postfix) with ESMTP id F3CF5202FED

for ; Mon, 10 May 2004 16:07:32 +0200 (CEST)

Received: by mx2.go2.pl (Postfix)

id D36552941B9; Mon, 10 May 2004 16:07:36 +0200 (CEST)

Delivered-To: [email protected]

Received: from jajo.com (tf27.internetdsl.tpnet.pl [80.55.109.27])

by mx2.go2.pl (Postfix) with SMTP id AE1BE2940E0

for ; Mon, 10 May 2004 16:07:30 +0200 (CEST)

Date: Mon, 10 May 2004 16:07:29 +0100

To: \"Eax\"

From: \"Myszek\"

Subject: RE: Incoming Msg

Message-ID:

MIME-Version: 1.0

Content-Type: multipart/mixed;

boundary=\"--------mtlqqorwhpsetwtzilaz\"

X-AntiVirus: poczta przeskanowana na obecnosc ZNANYCH wirusow (http://www.ceti.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieobrazaj sie ale ostatnio czesto przychadza do mnie wirusy wlasnie w takiej formie, wcale cie nieoskarzam o to ze to ty wyslales bo wydaje mi sie ze jestes osaba kompetentna, napisalem tak zeby uwazac na wszystko co sie wydaje dziwne a zostalo wyslane przez twoje konto. Ostatnio na mnozylo sie wirusow samo-sie-wysylajacych, chcialem byc zyczliwy jezeli ty sam do mni wyslales jakis plik to czy moglbys ponowic mi te wiadomosc. Naprawde nie chcialem cie urazic.

 

P.S

 

Pierwszy raz mi sie zdazylo ze serwer odrzucil zwykly plik, zwlaszacza ze za to place nie male pieniadze sory moj blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego zderzaka z przudu mnie zaraz szlag trafii, probuje to poprwic od kilku i dni i dupa, zamiast lepiej robi sie gorzej.Chyba chwilowo nie mam wenny tworczej.... . Mam nadzieje ze nie sie nie obrazicie jak zaczne modelowac \"cos\" innego a pozniej wrocy do przodu? Bo naprawde powoli zaczynam miec dosc tego samochodu. W koncu DB9 przypomina(chyba) :P. A najgorsze jest to ze niemam rzutu z gory, i nie bardzo moge zrobic tak zeby bok bumpera byl takim ladnym lukiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności