Skocz do zawartości

Postac 3D: lysa dziewczynka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziewczyna powiadasz heęęęęęęę ? :)

Brak jakichkolwiek zmarszczek, dziury w twarzy, brak rzęs, liche oświetlenie, anatomia oczu, dział finished works, to wszystko na DUŻY minus.

Na plus hm... bump gdzieniegdzie jest ładny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ex3: dzieki za koment:) milo ze bump sie podoba

 

Cornelius Scipio: hehe milo mi ze tak myslisz

 

adam_m: milo ze pamiatasz mnie jeszcze, jak mnie nie bylo to pracowalem dla City Interactive i porobilem troche rzeczy do gerek, ale mnie zwolnili wiec mam znowu duzo czasu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tytul powinien brzmiec "nacpana dziewczynka" :) Musze powiedziec ze nawet podoba mi sie swiatlo i ogolne wrazenie pracy. Szkoda ze o anatomii troche zapomniales.

W kazdym razie milo cie widziec ponownie, pewnie znowu bedzie co czytac w komentazach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno widać postęp po tym cyborgu co kiedyś męczyłeś,tylko czemu takie ujęcia zawsze dziwne że kamera prawie w nos postaci wjeżdża.Bużka całkiem sympatyczna walnął byś jakąś czapeczkę i kawałek tłowia,może jakąś łapkę i pare motylków w tle i by było 2 razy lepiej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraz twarzy fajny, tekstura też dobra.

Musisz popracować nad modelem (anatomia - zwłaszcza oczy, dziewczyna nie ma powiek)

Shader oczu kiepski, bez głębi.

Że łysa to jeszcze przejdzie, ale rzęsy powinna mieć, i brwi lepsze by były prawdziwe a nie tylko na teksturze, zwłaszcza jeśli pokazujesz tak z bliska.

Te dziurki po prawej na policzku zbyt ciemne, wyglądają jakby były bardzo głębokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania: dzieki za koment. Oczy to moja pieta achillesowa, za chiny nie potrafie zrobic fajnych oczu. Slyszalem ze pod maya w mentalu jest o wiele latwiej niz w maxie. Ale niestety ja ni potrafie robic ani wlosow ani oczu:(

 

mis3k: dzieki za komnet. Scena faktycznie podobna ale robiona od zera, zreszta nie ma tu nic specjalnego 4 swiatla i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam_m: milo ze pamiatasz mnie jeszcze, jak mnie nie bylo to pracowalem dla City Interactive i porobilem troche rzeczy do gerek, ale mnie zwolnili wiec mam znowu duzo czasu:)

Przykro mi :( Podziwiam Cie, że ciągle próbujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepusciłbym szader skóry, głupia mine tez, brwi też.......ale oczu jako najbardziej przykłuwającego uwage elementu twarzy, w dodatku tak skopanego.......nie przepusze ! Wystarczyło dać rzęsy i poobserwować jaki kształt ma ludzkie oko! Jak nie mozesz tego zrobić w 3d.....a robisz stila...to zrób w fotoszopie! mam wrazenie ze jednak pewnych kwestii nie da sie nauczyć :/....chodzi mi tu o jakiś poziom samozadowolenia.....ym? coo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam_m: dziki stary. Takze dzieki za link ale bardzej bym potrzebowal linka do tutka jak sie robi oczy pod maxem:/ skora juz mi jakos wychodzi.

 

Temporal: dzieki za koment!

 

JmTm00: samozadowoleniu mowimy stanowcze nie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna nieskończona praca w galerii prac skończonych.

Sam prowokujesz aby wprowadzić Ci ograniczenie możliwości zakładania nowych wątków

poprzez moderację/akceptację postów - jesteś pewien że to konieczne ?

Dla prac niedokończonych lub eksperymentów jest dział WIP

Kolejne wątki z pracami podobnego typu będą kasowane.

 

cytat z regulaminu :

"3) Pamiętaj o tym żeby Twoja praca spełniała wymogi JAKOŚCIOWE Gallery finshed works, nie wrzucaj tu :

- Prostych brył jak : boxy, sphery itp.

- Testów!

- Niedokończonych modeli od tego jest dział W.I.P

- Jeżeli jesteś początkujący zastanów się kilka razy zanim wrzucisz coś czego, w przyszłości będziesz się wstydził!

 

MODERATOR decyduje czy Twoja praca nadaje się do Gallery Finished Works, jeżeli nie będzie spełniała wymogów JAKOŚCIOWYCH, Twój wątek zostanie usunięty, lub przeniesiony do działu W.I.P"

 

Czy się podoba to czy nie, używając max3d.pl akceptujesz zasady zapisane w regulaminie.

 

koniec tematu, prosze nie rozpoczynać dyskusji w tym wątku, zażalenia przyjmuję na PM

Edytowane przez piksar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności