Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Maserati Bora


FF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dawno nic nie wrzucałem, pora to zmienić;) Chociaż nic wielkiego tym razem. Ostatnio zrobiłem model Maserati i nie chciałem żeby przepadł bez śladu wiec zrobiłem taki szybki obrazek. Idea była żeby zrobić szybki render w maxie i resztę domalować w fotoszopie. Jak wyszło oceńcie sami. Wrzucam ten czysty render z maxa na końcu.

 

03.jpg

 

02.jpg

 

03.jpg

 

05.jpg

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez FF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Świetne post pro. Jeżeli możesz to staraj się nagrywać timelapsy ja ostatnio takie coś reflektuję jak pracuję odpalam nagrywanie jak podczas tej roboty zoaczę że były jakieś ciekawe materiały to wtedy je zapisuje i wrzucam. Np jak są jakieś skomplikowane elementy gdy modeluje, (głównie tym się zajmuję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre postpro. Ogólnie fajny klimat uzyskałeś, nie podoba mi się trochę ten chrom na kołach, teoretycznie jest po poprawny ale jakoś mocno odciąga uwagę i nie wygląda to najlepiej, może to też kwestia rodzaju felg, sam nie wiem. Jak na speeda to super wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje się skupić na obrazku jako całości, ale 3 rzeczy odciągają moją uwagę: dwie felgi (odbicia w chromach) i kierowca. Popatrzyłem na zdjęciach i w sumie wszędzie one wyglądają słabo, myślę że pomogła by zmiana na inny model, np. taki jak tu http://worldcarslist.com/images/maserati/maserati-bora/maserati-bora-02.jpg

Kierowca sprawia wrażenie źle wpasowanego.

Poza tym reszta mi się podoba. Fajny klimat i kolorystyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do tego bardzo ambiwalentne uczucia, bo z jednej strony wiadomo że model jest świetny, a render leży i kwiczy po całości. Rozumiem, założenia, ale... rekomendacja? Z jednej strony efekt na 6/10, z drugiej strony wyróżniona w rekomendacjach. Z jednej strony widać wady na pierwszy rzut oka, z drugiej strony wszyscy jak jeden mąż omijają tę kwestię. Wiesz, że nie chodzi o to by odbierać Ci tytuły, ale kurczę... nie kupuję tego i nie wierzę, że w tym wydaniu się tak bardzo podoba. Twoje prace w clay'u (H1, G-klasa (!), Ghost) wyglądają świetnie - to (obraz jako suma składników): słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności