Skocz do zawartości

Dom grzechu :p


kazziu

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem chciałem potrenować malowanie skóry, mam taką skłonność dodawać detale które zabierają mi trochu za dużo czasu, wbrew pozorom najtrudniej było namalować coś co przypomina mur lol, tak czy siak ciesze sie ze tablet mnie nie nudzi i pewnie bede dalej spamował to forum hehe, bardzo prosze o wszelaką krytyke pomijając tło...

 

FINALF.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

no i szkic, chciałem zrobic jakies abstrakcyjne tło takie w stylu vallejo(mój ulubiony artysta-mam nadzieje kiedys osiagnąc chociaż ułamek tego co on potrafi...zresztą julie bell też wymiata)

sketchp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wiec jeszcze dluga przed toba, kuleje anatomia, szczegolnie stopy, za nisko kolana i zlamana noga, twarz tez troche dziwna i nienaturalna, co do warsztatu to okropnie brudzi czern i cale to smudgowane tlo brzydkie, za ostra zielen na roslinach, draperie slabo namalowane, nieciekawie oswietlone i jak juz tak oswietlasz to cien narysuj poprawnie, kompozycja tez sie nie broni, coz moge ci powiedizec, cwicz dalej i zycze dobrego progresu, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze się z przedmówcą co do czarnego koloru i smudgowania, bo to fakt.

Ale mi osobiście podoba się ta kobitka ;) Fajna, a błędy anatomiczne są praktycznie nie widoczne. Właściwie to tylko twarz mnie troszke kuje. Szczególnie połączenie nosa i czoła...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności