Skocz do zawartości

Po rejestracji...


illy

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobic aby takie pytania wogole nie padaly?

 

http://max3d.pl/forum/showthread.php?p=509877#post509877

 

 

Moze da sie po rejestracji, i pierwszym logowaniu wysylac hurtowo PM do nowozarejestrowanego z wiadomoscia.

 

"Witaj, przylaczyles sie do naszej spolecznosci. Zajzyj tutaj, bo nie lubimy pytan ktore zostaly juz milion razy zadane"

 

Trendi czy passe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Illy ma rację.

Na przykład na forum FX jest wyraźnie napisane, że to jest forum dla zaawansowanych userów i posty z durnymi pytaniami na które odpowiedzi mozna znaleźć w kazdym FAQ oraz w helpie do Premiere i AE oraz innych podobnych - będą ścigane i usuwane. Razem z userami.

 

U nas powinno być podobnie.

Można zrobić tak, że nowy user przy tworzeniu 50 pierwszych postów będzie przekierowywany do FAQ z zapytaniem, czy juz je przejrzał i czy aby na pewno nie ma tam odpowiedzi na jego bolączki. T/N. Dopiero 51 post zostanie utworzony bez przekierowania i zapytania. W ten sposób userzy poznają FAQ, a my zagwarantujemy sobie odsiew durnych pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek zawsze powtarza ze chce zeby nowi userzy/ nowi userzy maxa mieli pełny dostep do wszystkiego i niechce im utrudniac niczego, tym bardziej dostepu do forum i zdobywania wiedzy :)

 

wiec watpie zeby cos tutaj sie zmieniło, z naszej strony poprostu mozemy zmienic regulamin i popracowac na faq, ale nic na sile :)

 

jezeli widzisz watek ktory juz był nie pisz w nim nic to najlepsza metoda, od kilku lat nie zagladam do działow modeling i takie tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może przy rejstracji użytkownika dawać wielki czerwony napis "Jeśli rejstrujesz sie po to zeby zadac pytanie na które odpowiedzi mozna uzyskac w reference/faq/google w mniej niz 5 minut, to przemyśl to jeszcze raz" ?

 

Co ja dzisiaj zjadlem ze jestem taki marudny ? ....

 

Edit:

jezeli widzisz watek ktory juz był nie pisz w nim nic to najlepsza metoda, od kilku lat nie zagladam do działow modeling i takie tam ;)

 

guru, przyjdź do nas, spojż na problemy maluczkich :D

 

Żadnego offence do ciebie Klicku oczywiscie, w sumie zgadzam się z Adkiem, to tylko ludzie nie chcą szukać wiedzy tylko wolą pisac posty i czekać az im ją podadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirach nie przesadzaj :D tu nie chodzi o to:) poprostu nie mam potrzeby tam zagladac i tyle :) nie wiem w czym mozna prosic kogos o pomoc w modelowaniu ? :)

 

ale jak ktos czuje potrzebe i chce poprosic kogos o pomoc w modelowaniu to prosze bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek: spoko, łapie o co ci chodzi, dzisiaj mam tylko dziwny dzień... zwalmy to na hormony :) A co do pomocy w modelowaniu, to można i nie można, z jednej strony nikt vertexow za ciebie nie poprzesowa, z drugiej czasem przydaje się zeby ktos rzucil okiem na siatke i powiedzial gdzie są błędy.

 

piotrek wg mnie dobrze prawi FAQ, albo chociaz link do FAQ w każdym dziale by się przydał, znaczy jak wchodzisz pod 3d max to zeby byl link do FAQ 3d maxa itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności