Skocz do zawartości

Architektura Wnętrz: Super speed


Winkiel

Rekomendowane odpowiedzi

Pojedziecie po mnie na Maxa. Ale co mi tam. Przedstawiam projekt na który miałem 3 dni, z czego dwa poświęciłem na organizację komunii mojego syna :D. Modelowanie, teksturowanie, oświetlanie + dokumentacja techniczna zrobiona w jeden dzień. Ekipa na budowie na wszystko czekała bo poprzedni projektant wycofał się z umowy :D. Wszystko się udało (z małymi zmianami już bez wizualizacji) i projekt jest w realizacji. Zdaje sobie sprawę z masy niedociągnięć ale wszystkie komentarze mile widziane.

wiz7salonelertrgbcolor0.jpg

wiz8salonelertrgbcolor0.jpg

wiz9salonelertrgbcolor0.jpg

wiz6salonelertrgbcolor0.jpg

By winkiel75 at 2012-05-07

Edytowane przez Winkiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Za co by cie tu zjechac ? ;) No jak na cios co raczyło powstac w ciagu jednego dnia to trudna jest objechac i czepiac sie autora moze z wyjatkiem schodów one do czegos służa czy to tylko ozdoba bo optycznie wyglada na to ze nie sa szersze od krzesełka które użyłeś tendy da sie cos przetransportowac na góre czy tak nie za bardzo otwóru w stropie nie czepiam sie bo to zapewne wynik pospiechu. Ogólnie projekt oki moze jak dla mnie za jednolity kolorystycznie i brakuje mi jakis kontrastów ta czerń jakos tonie w tych beżach ale klient nasz pan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze,

 

Co do kolorystyki to w sumie moje wybory. Od klienta dostałem wytyczne, że ma być jasno i niezagracone + dokładny opis funkcji, jaką ma pełnić wnętrze. Lubię takie wnętrza i jak są zamieszkane robią dobre tło dla życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak zwany standard kiedy sie robi po kims i na wczoraj , Wazne ze klient nie szukał trzeciego architekta ;) co do renderu mała uwaga wsadź materiał podłogi jako overridemtl to cinie bedzie paskudził swoim kolorem bieli na scianach i sufitach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie, lekko,

mam pytanka

1.czym oswietlane? z zewnatrz czy tylko wewnetrzym punktowym swiatlem?

2.material cegiel na scianie ? vraydispacement ? i czym barwione na bialo ?

3. fajny , czysty material schodow. coz to za material? i w ogole co to za producent schodow?

Edytowane przez dzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne są te pomniejszone, sklonowane roślinki w gablocie :D mają czym oddychać ? i trochę mnie niepokoją kadry, mam wrażenie jak bym patrzył na zupełnie dowolne miejsca we wnętrzu, w dodatku na klęczkach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności