Skocz do zawartości

Ford 1932 + stacja benzynowa


chmielus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Jakiś czas temu zacząłem mały projekt który postanowiłem powiększyć i nadrabiam zaległości z Nim, co też chcę mocno model poprawić. 

Założeniem był najpierw model Forda 1932, ale chcę go umieścić w fajnej lokacji i myślałem o scenie przy stacji benzynowej w mieście lub przy starej drodze (Mój finalny efekt jaki chcę uzyskać to raczej render z deszczem :) ).

 

Na początek poprawiam sam model i do Was pytanie, co bardzo mocno rzuca się w oczy w samej siatce, czy bardziej zwiększyć detale?  

 

Wstawiam też 2-gi obrazek ze wstępnymi materiałami, do pierwszego podglądu ;).

 

Każdą krytyka jak najbardziej mile widziana i pomysły w którym kierunku iść :).

 

 

1Overidemtl.jpg

2V-Raymaterial.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cześć,
Podstawą realistycznej sceny są realistyczne modele, a ten niestety taki nie jest. Po pierwsze ma złe proporcje, po drugie brakuje detali i dokładności, po trzecie brakuje poligonów (widać ostre kanty). Ze względu na pierwszy punkt, proponuję zacząć model od nowa, najlepiej bazując na poprawnych blueprintach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pecet napisał:

Cześć,
Podstawą realistycznej sceny są realistyczne modele, a ten niestety taki nie jest. Po pierwsze ma złe proporcje, po drugie brakuje detali i dokładności, po trzecie brakuje poligonów (widać ostre kanty). Ze względu na pierwszy punkt, proponuję zacząć model od nowa, najlepiej bazując na poprawnych blueprintach. 

Blueprinty są poprawne i poustawiane odpowiednio w skali. 

Jeżeli poprawię krawędzie, pozaokrąglam je, dodam więcej detali, które są w tym aucie, powinno być lepiej, czy faktycznie znaleźć inne blueprinty i zacząć od nowa?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz jak bardzo różni się twoj model od tego zdjęcia.. zupełnie inne proporcje.. i cała bryła nie ma totalnie ostrych kantów... wszystko jest obłe... zderzaki chromowane są rurkami a u ciebie są płaskie/kwadratowe kątowniki. Powiedziałbym że jest to bardzo trudne auto do wymodelowania ponieważ ma bardzo organiczny kształt... 

1932_Ford_Model_B_55_Standard_Tudor_Seda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności