Skocz do zawartości

Kreskówki 2d/3d


benton

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tam parę rzeczy w Modo, także wrzucam. Są to dwie 10-minutowe kreskówki do tv przy użyciu programów After FX, Affinity Designer i Photo, Modo, Goldwave i DaVinci. Muzyka i scenariusz dostarczone. Postacie inspirowane polskimi komiksami - Baranowski i Kleks.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że jak dobrze trafisz, to byłoby dobrze, ale w tej telewizji, dla której to robiłem to było przyjemnie tylko na początku. np. tutaj jak doszedłem do 95% filmu, to zaczął mi dokładać roboty wbrew umowie, i zrobiło się 2x tyle. coraz więcej ficzersów i coraz trudniejsze, czyli z roboty na 5 dni zrobiły się dwa miesiące za tą samą kasę. pracodawca potrafi wymyślić niewykonywalne ficzersy i obstawać przy nich nieugięcie, co zamyka współpracę. jestem niezadowolony z kasy i roboty, ale jestem zadowolony z filmu i skilla.  dzieci i mamy chwalą, że boskie, after sam w sobie też nie jest trudny, krótko się uczyłem, nietrudno można złożyć dobre teledyski z gotowych presetów. wybór presetów jest zatrważający. technologia stoi wysoko, ale ekonomia, wyżycie to szkoda gadać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im lepiej mi to szło, tym było gorzej dla mnie. jak ukończyłem scenę, to mi dowalał coraz więcej poprawek. czyli im lepiej pracujesz, tym jesteś dalej od końca, a ostatnie poprawki były złamaniem umowy, którą sam napisał... rzeczywiście należało się zabezpieczyć, ale pierwszy film nie zdradzał co się święci.

ostatecznie: dlaczego facet zepsuł swój własny film? nie wiem. po co zamówił film, który potem wyhamował? dziwny gość...

do 3 prostych scen napisał mi 30 poprawek... jak go poprosiłem o redukcję ich, bo mam za dużo, to w mailu z odpowiedzią dopisał kolejne 20... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, jeżeli masz taki timing, możesz spróbować poszukać game devów np. na FGL.com (czy gdzie teraz przebywają) i zaoferować im intro do gier itp. Kontentu dla dzieci generuję się na tony. Zwykle to są tanie rzeczy po 100-300usd per gra ale można też znaleźć firmy (zwykle posiadające portale), które mogą zamówić takowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności