Jump to content

benton

Members
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Excellent

About benton

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Racibórz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nowa sprawa w starym wątku. udało mi się uzyskać nową jakość materiałów. to jest pierwszy obraz, w którym mi to wyszło i widać, jaki to ma potencjał. są to tekstury z substance paintera wyrenderowane w modo. niektóre miejsca są trochę gorsze, szczególnie cała noga po lewej stronie. zobaczę jak to dalej się rozwinie, bo na razie ledwo liznąłem paintera. detal najlepiej wygląda na pełnym przybliżeniu.
 2. olaf - czy jest opcja, bym mógł wysłać ci gdzieś prywatną wiadomość? odnośnie interek mam ofertówkę.
 3. wygląda zachęcająco, dam sobie chwilę na obejrzenie i spróbuję czegoś poszukać. słabo z tymi baksami ostatnio.
 4. a rozumiem, ale dzięki za wsparcie. jakoś się tam zorganizuję i filmiki i tak powstaną.
 5. im lepiej mi to szło, tym było gorzej dla mnie. jak ukończyłem scenę, to mi dowalał coraz więcej poprawek. czyli im lepiej pracujesz, tym jesteś dalej od końca, a ostatnie poprawki były złamaniem umowy, którą sam napisał... rzeczywiście należało się zabezpieczyć, ale pierwszy film nie zdradzał co się święci. ostatecznie: dlaczego facet zepsuł swój własny film? nie wiem. po co zamówił film, który potem wyhamował? dziwny gość... do 3 prostych scen napisał mi 30 poprawek... jak go poprosiłem o redukcję ich, bo mam za dużo, to w mailu z odpowiedzią dopisał kolejne 20...
 6. myślę, że jak dobrze trafisz, to byłoby dobrze, ale w tej telewizji, dla której to robiłem to było przyjemnie tylko na początku. np. tutaj jak doszedłem do 95% filmu, to zaczął mi dokładać roboty wbrew umowie, i zrobiło się 2x tyle. coraz więcej ficzersów i coraz trudniejsze, czyli z roboty na 5 dni zrobiły się dwa miesiące za tą samą kasę. pracodawca potrafi wymyślić niewykonywalne ficzersy i obstawać przy nich nieugięcie, co zamyka współpracę. jestem niezadowolony z kasy i roboty, ale jestem zadowolony z filmu i skilla. dzieci i mamy chwalą, że boskie, after sam w sobie też nie jest trudny, krótko się uczyłem, nietrudno można złożyć dobre teledyski z gotowych presetów. wybór presetów jest zatrważający. technologia stoi wysoko, ale ekonomia, wyżycie to szkoda gadać.
 7. Jest tam parę rzeczy w Modo, także wrzucam. Są to dwie 10-minutowe kreskówki do tv przy użyciu programów After FX, Affinity Designer i Photo, Modo, Goldwave i DaVinci. Muzyka i scenariusz dostarczone. Postacie inspirowane polskimi komiksami - Baranowski i Kleks.
 8. Mam wykonany szereg ukończonych rzeźb, oto one: 1. Alien 2. Mauzoleum 3. Kosmol 4. Dino - rendering w ZBrushu 5. Klasyczny ork - rendering w Modo, skład w Affinity
 9. benton

  dino2.jpg

 10. Wykonałem szereg rzeźb w ZBrushu. 1. Alien 2. Mauzoleum - to na start, pierwszy projekt w ZBrushu. 3. Kosmita 4. Dino - multirendering w ZBrushu 5. Ork Rendering w Modo, skład w Affinity. -> łoj widzę, że coś się ze stroną sypie i się nie wyświetla. Podratuję sytuację przynajmniej tym orkiem: https://underarts.pl/display/8159
 11. Nie wiem, czy w tym dziale takie filmiki się wstawia, ale chyba pasuje. Jest też w dziale 3d, ale spraw 2d jest w nim więcej. Nie piszę co tam jest, zapraszam do oglądania. Ja jestem odpowiedzialny za produkcję w After Effects, DaVinci Resolve i kilka spraw w Affinity. Warto dać 1080p i ekran kinowy.
 12. ma coś z demo reela, ale ogólnie to do końca nie wiem, jaka to kategoria. coś trzeba było wpisać hehe
 13. ale rozpatrujesz to w kontekście komercyjnym, jako reklamówka / ofertówka. a to nią nie jest, wyobrażałem sobie to jako filmik krótkometrażowy, pewna historia człowieka i jego drogi, opowiedziane 6 lat życia, charakter. filmy są i trzygodzinne i nikt się nie skarży.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy